Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Старшина разяснява свойствата на автомат на новобранците: - Куршумът излита със скорост 800 метра в секунда… - Това не е ли малко? - пита един от тях. - Може и да е малко, редник, но досега не е известен случай някой враг да може да бяга по-бързо от това.
Военни 4,218 прегледа
Следващ →

Още вицове

-А бре, Админе, какви са тия "RTFM" съобщения дето ми ги пращаш? -Това значи "Read The Fucking Manual" - съжалил го Админа. Потребителя свил рамене и си купил Камасутра, за всеки случай... Един петел свалял всички животни в една ферма. Един ден фермера го хванал с една кокошка и го предупредил, че още един пьт ако го хване с някое животно, ще го пьхне в хладилника. Хванал го повторно и го пьхнал вьв фризера. След 2 дни фермера отива да види какво е станало с петела, отваря фризера и вижда петела да пее над една замразена кокошка: "Ледено момиче" Президентът на Русия идва на почивка в САЩ. По време на обиколката си среща Американския президент близо до Ниагарския водопад. Двамата разговарят: - Моите хора са страшно верни - казал руския президент. - Не, не, моите са по-верни - отвърнал американския. Така спорили дълго време. Накрая руският президент предложил да изпитат верността на хората си, като ги накарат да скочат във водопада. Двамата президенти извикали по един човек от охраната си. - Скачай във водопада -к азал американския президент на своя телохранител. - Не мога, сър, имам жена, деца. - Скачай - заповядал руският президент. Войникът се приближил до водопада и скочил. Долу го хванали с предпазните мрежи. Американският президент, впечатлен, се приближил до руския войник и му казал. - Никога до сега не съм виждал такава вярност. Какво те накара да скочиш? - Е, как какво? -отвърнал войникът - Та нали имам жена, деца. В една землянка един хайдутин вика: - Войводо, ке пръднем. Войводата казал: - Ходи излез, пръдни и па прибери. Ходил, пръднал та се прибрал и в цялата землянка се размърдело. Отива втори айдутин и вика: - Войводо, ке пръднем. Войводата казал: - Ходи излез, пръдни и па прибери. Oтишъл на вън, пръднал и се прибрал. Пак се размирисало. Дошъл трети хайдук и казал: - Войводо, ке пръднем. Войводата казал: - Тоя път седи тука, пръдни, излез на вън и тогава се прибери. - Защо котките мъркат? - Ами, защото могат!