Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В кръчмата седят ловци и се надлъгват. - Вчера ходих на лов за елени. Влизам в гората и какво да видя, един грамаден елен. Прицелих се аз и го гръмнах точно в средата на челото. Отидох до него, хванах го за единия крак, метнах го на рамо....- почнал да разправя единият. В това време другите казали "Наздраве". Пили всички и питат: - И после кво стана? - А, кое, кво ви разпраях, че забравих... - Ами хванал си единият крак и си го метнал.... - Аааааа да бе. Значи хванах единия крак и го метнах на рамо, после хванах другия и него го метнах на другото рамо.. И после така й го начуках, че й паднаха очилата.
Семейни 2,882 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена се връща със синчето си от море. Разправя на мъжа си: - Там се запознах с много хора, единият беше герой от войната... Синчето я прекъсва: - Герой, герой, пък се страхува да спи сам... Три баби се хвалят една на друга с внуците си: - Моят сигурно ще стане доктор! Все се боде с разни спринцовки. - А моят сигурно ще става биолог - все събира някакви треви, все нещо суши вкъщи. - Пък моят сигурно ще става летец - все си слага на носа някакви парцали, напоени с бензин и ми вика: - Айде, бабо, аз отлитам! Адам има нужда от една Ева, за да може да я обвинявя за собствените си грешки. Стара италианска поговорка Седи психиатър в празния кабинет и казва: - Такаа, от колко време имате тези видения? Двама студенти си вървят, насреща им просяк почва да се моли. Единият категорично отказва да му даде и стотинка, а другият вади някой лев от портфейла си. - Защо му даваш? Виж го само! Ще ги изпие?! - А ние?...