Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Дядо отива при лекар: - Докторе не ми става... дай ми нещо , поне веднъж да оправя бабичката. - Ето ти това прахче -казал докторът. Имам обаче само едно. Поръсваш си оная работа точно преди да оправиш бабичката и няма да имаш грижи! Отишъл си дядото в къщи и от вратата се развикал: - Бабо сваляй гащите и се одупвай! Развълнувала се бабата , свалила гащите, одупила се , дядото я напънал отзад , но бабата от зор взела , че пръднала. Прахчет се разнесло на всички страни и дядовото достойнство паднало. - Хайде де дядка, какво се бавиш? ! Какво става? - Вдигай си гащите..изпърдя си късмета ... тва стана!
Семейни 3,189 прегледа
Следващ →

Още вицове

Доктор попълвал смъртен акт. В графата за причина за смъртта той написал фамилията си Баба и дядо на преклонна възраст вечерят. В един момент бабата става и удря шамар на дядото. - Защо ма?!? - възкликва дядото. - Защото цял живот ме е@еш некадърно! Продължават вечерята тихо и в един момент дядото става, хваща бабата и бой, бой, бой, ритници, с бастуна също... - Защо бе, защо ме биеш?!? - изплакала бабата. - Защото знаеш разликата! Иванчо пита баба си: - Бабо, нали знаеш, че българите говорят български, а американците - английски! - Да Иванчо! Знам това! - Е, ами нали знаеш, че българските кокошки казват "ко - ко"... - Да, да знам Иванчо и това! - А тогава какво казват американските кокошки? На пазара човек продава петел. Идва купувач. - Гони ли кокошките? - Гони ги, та не му стигат, ами и на овцете се качва, и на кравата се опитва… - Че тогава защо го продаваш? - Взе да заглежда и жената… Мазохистът в ада изпитва райска наслада.