Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Иска ми се да поздравя борците с глобалното затопляне! Чрез своята борба те достигнаха до осезаеми резултати( тази сутрин бе - 23 в Алфатар:-)
Разни 1,390 прегледа
Следващ →

Още вицове

Геле вика на жена си: - Кога комшията си построи нова къща, тизе ме накара и ние да си построимо... Кога комшията си купи шарен телевизор, тизе ме накара и ние да си купимо... Кога комшията си зема нова кола, тизе ме накара и ние да си земемо... Кажи сега що да правимо, оти он пак се е подновил? - Сас що се е подновил бре, Геле? - пита го она. - Зел си е нова жена. Служител в офис пита свой колега: — Мите, ти още ли си тук? Нали трябваше да тръгнеш по-рано за погребението на тъщата! — Да, но първо работата, после удоволствието. - Чък Норис е преброил Безкрайноста. Два пъти. Марийка я нямало в града, десетина дни била на гости на баба си. Като се върнала пита Иванчо: Липсвах ли ти скъпи, мислеше ли за мен? Много! Всяка вечер държах в лявата ръка оная твоя снимка от плажа и с дясната мислех за теб! ! Семейство извънземни ще установяват контакт със земята. Кацнали на една бензиностанция и мъжът слязъл, да говори с земните жители. Понеже не знаел, как изглеждат помислил колонките за бензин за хора, приближил се и почнал да говори с едната. Естествено колонката не отговаря и след половин час оня се прибира в чинията, и казва: - Ебати, тия земните жители били страшно надути, ма. Жената поглежда през прозорчето, обръща се към него и казва: - Как нема да са надути, бе. И ти да можеше, да си омотаеш оная работа два пъти около тебе и да си я мушнеш в ухото, и с тебе нямаше да може да се говори.