Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иска ми се да поздравя борците с глобалното затопляне! Чрез своята борба те достигнаха до осезаеми резултати( тази сутрин бе - 23 в Алфатар:-)
Разни 1,389 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малко момченце сащисано гледа как майка му маже лицето си с крем. - Защо го правиш, мамо? - За да стана красива - отвръща майката и започва да бърше излишния крем със салфетка. - Ей, чакай, чакай, ти да не размисли! Мъж отива при доктор и споделя: - Докторе на жена ми косата под кръста стига до коленете! - Това е съвършенно нормално. На много жени косата им стига до коленете! - успокоява го доктора. - Да де, ама моята над кръста няма никаква коса... След втората чаша не само жените стават по-хубави, но и мъжете по-умни. Зима. Вълкът е гладен. Хванал заека и му казва: - Зайо, приятел си ми, но животът ми е по мил от теб. Ще те изям. - Добре, Вълчо, изяж ме, щом въпросът е на живот и смърт - казал му заекът - но моля те, имам много важен разговор с гората. Пусни ме първо да говоря с нея и после ме изяж. Вълкът му казал, че ако гората отговори на заека, той няма да го изяде и ще го пусне. Стигнали до гората и заекът се провикнал: - Лес… - йес, йес - отговорила гората. - Какой цветок растьот в етава мароза? - Роза, роза…- отговорила гората. Вълкът се объркал от разговора и заекът избягал. Вълкът на свой ред се провикнал към гората: - Лес… - йес,йес… - Что я буду есть в ету ночь темную? - Ую, ую… Жена при стоматолог. Лежи и зяпа, а стоматолога бърника нещо в устата и. Звънва телефона на жената. Един път, втори, трети... Накрая на стоматолога му писва и вдига телефона: - Ало, ти кой си! - Мъжът й! - Аааа... Виж сега какво, устата й е заета и не може да говори, аз ей сега ще свърша, после тя ще се изплюе и ще ти се обади...