Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Въобще не съм мъж под чехъл! Аз съм мъж, готов на разумни компромиси в името на секса и топлата храна...
Семейни 3,472 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка, брюнетка и червенокоса разговарят с барман. Брюнетката: - Барман, за мен Б и К! Бармана: - Какво е Б и К? Брюнетката: - Бърбън и Кола! Червенокосата: - За мен Д и Т! Барманът: - Какво е Д и Т? Червенокоста: - Джин и Тоник! Блондинката: - За мен 15! Барманът: - Какво е 15? Блондинката: - 7 и 7!!! Петка и Чапай били изпратени в Сибир. Живеели в една малка къщурка някъде на север. Един ден нервите на Чапай не издържали и той се разкрещял: - Петка, ако не спреш да си играеш на бумеранг с чорапа ми, ще ти счупя юргана. - Имате ли книгата "Как се забогатява за един месец?" - Имаме я, обаче ви препоръчвам още една. - Коя? - Наказателният кодекс. Професор пита студентка по медицина: - Колежке, волеви или неволеви е контролът над женските полови органи? - Волеви! - отговаря студентката. Професорът се ядосал и казал: - Защо не свирнете тогава с тях, колежке? Абе вие да не би да имате мозъчен запек? Училищен