Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Азис си телепортирал с машината на времето в древността да вземе интервю с някой бележит българин за вдигане на рейтинга на телевизионното си шоу. Върви нашия по една пътека и среща легендарния Крали Марко! ! -Ооуу, здравей хубавецо! Мога ли да ти направя едно бързо интервю! Ще стане сууупер! -Хмм, какви са тези думи чуждоземни..? -Добре, може, само че по-бързичко, имам работа! Крали Марко развил пояса, извадил голямото парче: -Хайде, лапай го! И ти си доста хубавичък! !
Семейни 3,200 прегледа
Следващ →

Още вицове

Зли канибали хванали англичанин,немец и българин.Поставили им условие.Ако го изпълнят-освобождават ги,ако не го изпълнят,ще ги хапнат. Условието било:за 5 минути да си изперат чорапите,да си напишат автобиографията и да спят с една жена. Англичанинът като един чистофайник,веднага започнал да си пере чорапите и времето му стигнало само за това.Изяли го. Немецът,като един педант,успял само да си напише автобиографията.Изяли го. Българинът се справил и с трите задачи.Попитали го как се е справил и той казал: -Елементарно!Жената застана на четири крака и аз...такова....изотзад.На гърба й си написах автобиографията,а тя ми переше чорапите в това време.А вие,тъпаци такива,ако се бяхте сетили да ми вържете един трион на задника,можех и дърва да ви нарежа през това време.... Прибира се Змей Горянин, а жена му го подхваща от вратата: - Ти пак си бил в кръчмата! Не ме лъжи! Я ми дъхни! С две думи - глупава, нелепа смърт... На златна сватба мъжа подпийнал се хвали пред приятели: - Ех, ако знаехте, на колко мъже съм сложил рога! Жената дочува и мърмори: - Хм, а аз само на един... Булдгог се разхожда и вижда на един балкон един пудел, и му казва: - Излез, да се разходим заедно. - Не мога, заключили са ме. - Ами скочи през балкона! - Да бе, и да ми стане физиономията като твоята. Двама продавачи на дискове от площад "Славейков" си говорят: - Абе, сега, като Бойко Борисов стана кмет, да не вземе ни разкара? - Ти в ред ли си? Той като беше главен секретар на МВР не ни закачаше, та сега ли?