Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Попитали една студентка какъв трябва да е перфектния мъжки член и тя отговорила: - Тънък, дълъг и мек.За да може като се сгъне на две да стане идеално дебел и да се празни навън.
Студентски 2,098 прегледа
Следващ →

Още вицове

Генерал е на проверка в поделение, влиза в столовата и пита един войник: - Боецо, храната стига ли? - Стига, господин генерал, даже остава! Генерала(навъсено): - Остава казвате? И какво правите с нея? - Дояждаме си, господин генерал! Даже не стига!!! В голяма електронна компания създават компютър с изкуствен интелект, който дава верни и смислени отговори на всякакви въпроси. На демонстрацията някакъв тарикат задава въпрос: - Къде се намира в момента баща ми? Машината потъва в размисъл и след малко отговаря: - Лови риба във Флорида. Тарикатът се изсмива и казва, че баща му е починал преди доста време, и че компютърът нищо не струва. Представителят на компанията, леко притеснен, предлага да зададат въпроса отново, като леко го перифразират. И така, тарикатът пита: - Къде се намира в момента съпругът на майка ми? На което получава отговор: - Той отдавна е мъртъв...но баща ти още си лови риба във Флорида... Извънземните решили да посетят земята. Интересно защо те се спряли на България. Тръгва извънземното на име Зин Пин Дин Фин 423 из българските улици и среща двама мъже на средна възраст. Казва им: - Аз съм Зин Пин Дин Фин 423. Единия се обърнал и казал: - Гошо, сипи на Зин Пин Дин Фин 423 една ракия! - Готово, Иване! И му сипал. Извънземното го изпил на един дъх. И пак почнало. - Аз съм Зин Пин Дин Фин 423. Човекът пак казал: - Гошо, сипи на Зин Пин Дин Фин 423 още една ракия уе! Сипал му, Извънземното отново я изпил на един дъх. И пак почнало: - Аз съм Зин Пин Дин Фин 423. - Гошо... Сипи на Зин Пин Дин Фин 423 още една ракия, че вече ми омръзна да го слушам. Сипал му, Извънземното отново я изпил на един дъх... - Слушайте! Аз съм Зин Пин Дин Фин 423 и идвам от друга планета. Извънземно съм. Тук съм, за да посетя вашата планета Земя. Разбрахте ли сега? В този момент на мълчание изведнъж единия се обадил. - Повече няма да поркаш... Помня, как в пети клас спорихме с момичета кое е по-добре да си:момче или момиче. Като аргумент в своя полза те сочеха, че ние момчетата трябва да се бръснем, а те не. Милите... Влиза при доктора мъртво пиян пациент. Доктора: - Охо..още един любител на чашката. Пациента: - Обиждате, докторе. Професионалист съм.