Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По време на сухия режим. Един си варял ракия вкъщи и гледа по едно време водата на свършване. Излязъл да налее. А в това време двама милиционери влизат в къщата му: - Ха сега седни и напиши всичко дума по дума, както си беше! Написал нашия обясненията и им ги дал. - Абе, какво си написал тука, бе? - Ами всичко, както си беше- "Излизам аз от къщи за вода и като се връщам, заварвам у нас двама милицонери си варят ракия..."
Разни 1,671 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ще трябва да си продам колата. - Защо? - Всеки път, като паркирам, идва полицай и пита дали има свидетели на катастрофата. Полицай спира шофьор за рутинна проверка. Оказва се обаче, че той е изряден от всякъде. Тогава полицаят му казва: - Приятел, ела да изпием по едно питие. Имам едно шишенце коняк в колата. - А старши моля те, та аз съм на път! - Виж кво бе, мой човек, шофиране в нетрезво състояние 100лв., неподчинение на длъжностно лице 200 лв, така че избирай сам. Запознанство в интернет. Момичето: Кажи, хубав ли си? Момчето: Прекалено съм скромен, за да кажа да, и прекалено съм хубав, за да кажа не. Обява: "Самотен мъж много иска да намери своето щастие" Отговор: "Вашето щастие е в ръцете ви." Попитали англичанин, французин и българин: - Ако видите на тротоара монета, ще се наведете ли да я вземете? Англичанинът заявил гордо: - Никога! Това е под моето достойнство! Французинът: - Ако е от две евро - може би... Българинът: - А, аз и без това си ходя наведен...