Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Клиент в бара: - Барман, налей ми коняк! - От кой? - От този, с петте звезди. Барманът, налива и му подава чашата. Клиентът отпива и пада бездиханен под масата. Барманът мълчаливо добавя още една звездичка на бутилката.
Пиянски 1,129 прегледа
Следващ →

Още вицове

В три часа през нощта полицай спира мъж с голям куфар. - Стой! Какво носиш в куфара? - Още не зная. Американец французин и Бай Ганьо се возят във влак. При тях влиза мадама. По едно време мадамата пръднала. Французинът веднага се направил на джентълмен: - Извинете ме! - казал французина. След малко оная пак се изпуснала. - Моля, да ме извините! - казал американеца. На българина му се допушило и казал: - Ей момчета аз отивам да пуша, ако тая се насере да знаете че съм аз. Футболен коментар по радиото: - Първото полувреме завърши 1:1 след гол на Зафиров и автогол на капитана на ЦСКА. Второто полувреме бившият капитан на ЦСКА ще играе вече като младши лейтенант. Мъж се спира пред един просяк на площада и го пита: - Защо си сложил десет шапки пред себе си? - Защото, когато преди години започнах да работя само с една, бях твърде наивен, като мислех, че тя ще може да ме изхранва. Сестра кара болен на количка. Той пита жално: - Сестра, да не би да ме карате в реанимацията? - Стига тъпи въпроси! Лекарят каза - в моргата, значи в моргата!