Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Детска логика: - Тате, а кога е нова година? - Скоро, след седмица. - А кога ще я посрещаме? - След седмица, на 31 декември, в полунощ. - И ще я празнуваме през цялата година, нали? - Не, това е прекалено! Ден, два, максимум седмица... - Това е неправилно! Тогава би трябвало да посрещаме новия ден, а не новата година!
Разни 2,078 прегледа
Следващ →

Още вицове