Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В голяма корпорация на едно от бюрата звъни телефона. - Ало? - Искам веднага да стане едикакво си - запенил се някой. - И що аз да го върша? - попитал с безразличие човекът. - Ти знаеш ли с кого говориш бе? - вече тотално кипнал. - Не. - С шефа на корпорацията. Само да щракна с пръсти и изхвръкваш. - А ти знаеш ли с кого говориш? - Не. - Тогава що не си [beep] [skipped] в [censored]
Професионални 4,266 прегледа
Следващ →

Още вицове

Артист-вентрилоквист (от тези дето могат да говорят без да си мърдат устните и уж водят разговор с кукла с подвижна челюст, седяща върху коленете им), излиза за поредното представление на сцената и заедно с куклата си започва да ръси вицове за блондинки. Изведнъж от публиката се изправя представителна дама с платинено-руса коса и го прекъсва ядосано: - Какво ви дава право, чрез обобщаващия образ на блондинката, да разпространявате сред хората порочното и с нищо необосновано мнение, за ниския коефициент на интелигентност на представителите на женския пол с коси по-светли от средно-статистическите? Смаян от коректния и зададен с авторитетен тон въпрос, вентрилоквистът започва да мънка: - Госпожо, съжалявам, но това ми е рабо… - Вие не се месете, господине! Не споря с вас, а с мъничкия тъпанар на коленете ви! Истината за сътворяването на света е малко по различна: - Когато в неделя Господ рекъл: Да бъде светлина, Чък Норис се пробудил леко и казал: - По късно, спя още! И така всичко се преместило за понеделник. Митко:-Може ли до тоалетна? Г-жата:Може на дъската. Митко:-А-а-а-а-а, на дъската да се изпикая?! Приятел пита преподавател във ВУЗ: - Как си? Нещо ново при теб? - Всичко е наред. Наскоро кола си купих. А скоро ще купувам апартамент. - Това е чудесно! А пари откъде? - От студентите. - Рушвети ли взимаш? - Ти пък! При нас се борят с корупцията! - Е, как им пишеш хубави оценки? - Пращат смс-и на кратък номер! Борец звъни в полицията. Ядосано казва на дежурния полицай: - Обрали са ми колата! Елате да видите! Няма ми таблото, няма ми волана, няма ми скоростния лост и педалите ги няма. - Добре ще ви изпратим хора да огледат. ....след един час пак звъни в полицията: - Абе дежурния, недейте да идвате, аз съм се объркал, седнал съм на задната седалка.