Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един отива при личния си лекар и му казва: - Докторе, трябва ми направление за уролог или за очен лекар. Доктора: - Как така точно за такива лекари? Пациента: - Ами или съм далтонист или пикая синьо.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Мразя, когато ми казват, че трябва да пия повече течности. Че какво друго да пия? Сухи вещества или йонизирани газове?
Бисери
03.10.2017
3,015 прегледа
Следващ →
Още вицове
Петър и Георги се срещнали в местната кръчма. Петър попитал Георги: - Абе Гоше, оти си тъжен бре? - Жената умря! - казал Георги. - Е како така, я вчера а видех да пазарува у магазино. - казал Петър. - Така е, ама снощи, като дойде да рани кокошките и един петел а клюцна, много почна да квичи и я а дотепах, за да не се мъчи! - казал Георги.
Интервюират милионер: - Каква е тайната на вашия успех? - Търпение, приятелю, търпение. - Hо аз мога да Ви изброя хиляди случаи, при които не помага никакво търпение! - Hапример? - Да се носи вода с решето... - Не сте прав, просто трябва да вземете решетото и да изчакате зимата.
- Поздравления! Пето внуче! - Да! Внучета още мога да правя!
Една стоножка била поканена на тържество. Забавата започва, а нея я няма. Тържеството наближава своя край и стоножката влиза запъхтяна. Всички я питат какво става. Тя отговаря: - Ами на вратата пишеше "Преди да влезеш вътре си изтрий краката"
Дъжд. Кал. Айше и Манго седят в каруцата. Зад тях седи най-голямото цигане, по-малкото му браче, зад тях - двете по малки сестричета, и така - до 12. На ритлата на каруцата, седи най малкото цигане, и се поклаща. Друснала каруцата, най-малкото цигане паднало и се разревало. Манго се обръща към Айше, и пита: - Айше, ша го мийм ли, или ново ша прайм?