Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един човек отишъл в една кръчма да запива.Казал на келнера:една чаша водка за тебе за мене и за оркестъро.И цяла нощ така. Станало 6 часа сутринта и всички били мотики.Келнера обаче намерил сили да даде сметката на човека, а той чу отвърнал че няма пари и веднага след тези свои думи бил пребит. На другия ден обаче той отново отишъл в тази кръчма и казал на келнера:една чаша за мене и за оркестъра. Келнера се учудил и попитал:а за мене няма ли?А човека чу отвърнал:мани ти като се напиеш налиташ на бой.
Пиянски 1,827 прегледа
Следващ →

Още вицове

Марийка нещо сбъркала и иска прошка от Иванчо на колене. Не издържал той - дръпнал ципа на панталона... Разни видове напиване: 1. Тип "Пепеляшка" - да се прибереш вкъщи само с един патък. 2. Тип "Снежанка" - да се събудиш в едно легло със седем мъже. 3. Тип "Червена шапчица" - събуждате се в кревата на баба си. 4. Тип "Спяща красавица" - сто години нищичко не помниш. 5. Тип "Русалка" - сутрин миришеш на риба. 6. Тип "Мики Маус" - ушите ти са подути, на ръцете си имаш бели ръкавици, обаче нямаш фрак. 7. Тип "Колумб" - не знаеш къде отиваш, но все пак пристигаш. Не знаеш и къде точно си отишъл, обаче пътуването го плаща държавата. Жена се прибира в къщи. Заварва мъжа си да си бие чикия в кухнята. Хвърля чантите и му казва: - Чакай да ти направя едно фелацио! - Защо ма жена? ? ? ? ? ? ? ? -Ами по добре да ти направя една свирка и да си измия за 3 минути зъбите от колкото да чистя 2 часа килима после! Писмо до женско списание: "Нашата дружба неусетно прерастна в моята бременност.." Говорят си двама политолози: - Има човек - има проблем, няма човек - няма проблем. - Това го е казал още Сталин. - Не, това го каза Обама след убийството на Кадафи.