Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не мога да не ви разкажа и приказката за арменската Червена Шапчица, известна като Червенян Шапчицян. Тръгнала Червенян Шапчицян в араратската тъмна гора, срещнала вълка, разговорила се с него и в накрая стигнала до къщата на баба си, да я наречем Бабаян. Влязла червената щапчица и видяла, че изпод юргана наднича зловещо лице и я гледало мрачно. - Бабо, защо са ти толкова големи ушите? - плахо попитала Червенян Шапчицян. - За да те чувам по-добре, детето ми - казала Бабата. - А защо са ти толкова големи очите? - За да те виждам по-добре детето ми! - А защо ти е толкова голяма устата? В този миг бабата отметнала одеялото, скочила в леглото и изкрещяла: - Защото съм Маги Халваджиян, а ти си жертва на "Сладко отмъщение"!!!!
Разни 1,712 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж гледа телевизия и казва на висок глас: - Не отивай там. Абе, не отивай там бе! Жена му го попитала: - Какво гледаш, скъпи? Съпругът: - Видео от нашата сватба. - Защо Дядо Коледа няма деца? - Защото си е забравил топките на елхата! Лекар се хвали, че си намерил ново работно място: - Всички казват, че там колективът е като едно голямо семейство! На следващия ден се връща посърнал от първия работен ден в новата болница: - Наистина са като едно голямо семейство - шефът е като тъщата на всички! Един младеж не искал да служи войник. На прегледа се оплаква: - Абе, аз не мога да служа. Късоглед съм. - Как тъй късоглед, бе? - Еми на, гледаш ли го онзи пирон на стената. - Виждам го. Е? - попитал лекарят. - Е, ти го виждаш, ама аз не мога да го видя. Две костенурки в пустинята. Водата е на привършване. Едната казала: "Отивам за вода, в напръсника има три капки, да не ги изпиеш до като се върна?" "Няма", обещала другата. ...Изминал цял месец! Тогава тази , която останала при напръсника, се опитала да отпие една капка. В тоя момент зад една дюна се чуло: "Ако ще си правим номера, по-добре да не тръгвам?!?"