Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Хванали се на бас двама араби, кой със затворени очи ще мине с Боинг между два небостъргача...
Черен хумор 2,082 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако си тъжен, защото си сам на Свети Валентин...не забравяй...Никой не те обича и през другите дни от годината също. Мъж и жена провеждат битов скандал в кухнята. Мъжът ядосан крясва: - Кво ми се репчиш, ма? Ти си деветата дупка на кавала... Жената отвръща: - А, леле как ме уплаши...Ти пък си деветият кавал на моята дупка... Преди минути съобщиха по новините, че група премръзнали граждани са нападнали и разбили офиса на фондация, бореща срещу глобалното затопляне.... Млада монахиня се изповядва в манастира. Игуменката я пита: - Пиеш ли алкохол, сестро? - Не, разбира се - че как може така? - А пушиш ли, сестро? - Ама как може човек да пуши… - А с мъже спиш ли? - Не, разбира се, че то как може да заспи с тях човек? В бара влиза кон, съблича си палтото, сваля си шапката, поръчва си уиски със сода и фъстъчки, изпива го бавно и си тръгва доволен, обещавайки, че ще дойде и на другият ден. Барманът изпада в шок и звъни на директора на цирка: - Слушай, имам за тебе страхотен номер! Ела утре в бара и ще видиш. На следващият ден директорът на цирка от сутринта засяда в бара и чака. Привечер в бара влиза коня, поръчва си отново уиски със сода и започва да си го пие. Директорът на цирка се присламчва до него и пита: - Извинете, не искате ли да работите за нас? Колко получавате на сегашната си работа? - Триста долара! - Аз мога да ви предложа хиляда, храна и подслон! - И къде трябва да работя? - Тук, наблизо, в цирка. - В цирка?! Не, за хилядарка аз, разбира се съм съгласен, но не мога да разбера, за какво са ви в цирка програмисти…