Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Скъпи, карай обратно за вкъщи. Забравих ютията! - Не се безпокой, скъпа. Аз забравих водата.
Разни 1,430 прегледа
Следващ →

Още вицове

Народна мъдрост: по-добре да седиш в малка задимена кръчма, отколкото да работиш в голям светъл завод. ( кавърверсия на : по-добре паднал пред бара, отколкото прав пред струга ;-) Отива Волен Сидеров при психиатъра. Психиатъра: - Най-после! Отдавна ви очаквах! Три момчета застанали до един кошер с пчели. Първото момче се опитало да ги убие но се върнало нахапано.И второто момче се опитало но и то не могло.Само че третото момче убило всичките и нямало ни една драскотина.Другиде две го попитали как ги уби и то казало чи убило една пчела и другите отишли на погребение. Как ще познаете българката в чужбина? Единствената жена по улиците, която ходи почти без грим, но въпреки това изглежда ПРЕКРАСНО! А как да зарадвате българка в чужбина? Дайте й пари за козметика, след като й разкажете този виц ;) В магазина: - Колко струва хляб "Добруджа"?; - Ами 50 стотинки, НАЙ-ЕВТИНИЯТ в цяла Европа." - Дайте ми един хляб тогава. - Момент, такааа... - един хляб: 0.50лв; -- пренос на хляб:0.45лв -- достъп на камиона за пренос по магистрала: 0.35лв; -- пренос на хляб на ниска скорост: 0.25лв; -- пренос на хляб на висока скорост: 0.50лв; -- добавка за минаване на зелено: 0.75лв; -- високоефективно комбинирано производство на хляб: 0.30лв; -- невъзстановяеми кражби на хляб от поточнат линия: 0.60лв. -- Общо: 3.70лв., ...ааа и нещичко за държавата: 20% ДДС: - Дължите 4.44 лв. - ето Ви го и се радвайте, че ядете най-евтиния хляб в Европа!