Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Всички искат справедливост за медиците ни в Либия, а никой ли не иска справедливо заплащане за медиците ни в България...поне за да не ходят повече в Либия. -------- Досега покрепили медиците са: 1. 2. 3. 4. 5.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Скъпи, карай обратно за вкъщи. Забравих ютията! - Не се безпокой, скъпа. Аз забравих водата.
Разни
03.10.2017
1,430 прегледа
Следващ →
Още вицове
Народна мъдрост: по-добре да седиш в малка задимена кръчма, отколкото да работиш в голям светъл завод. ( кавърверсия на : по-добре паднал пред бара, отколкото прав пред струга ;-)
Отива Волен Сидеров при психиатъра. Психиатъра: - Най-после! Отдавна ви очаквах!
Три момчета застанали до един кошер с пчели. Първото момче се опитало да ги убие но се върнало нахапано.И второто момче се опитало но и то не могло.Само че третото момче убило всичките и нямало ни една драскотина.Другиде две го попитали как ги уби и то казало чи убило една пчела и другите отишли на погребение.
Как ще познаете българката в чужбина? Единствената жена по улиците, която ходи почти без грим, но въпреки това изглежда ПРЕКРАСНО! А как да зарадвате българка в чужбина? Дайте й пари за козметика, след като й разкажете този виц ;)
В магазина: - Колко струва хляб "Добруджа"?; - Ами 50 стотинки, НАЙ-ЕВТИНИЯТ в цяла Европа." - Дайте ми един хляб тогава. - Момент, такааа... - един хляб: 0.50лв; -- пренос на хляб:0.45лв -- достъп на камиона за пренос по магистрала: 0.35лв; -- пренос на хляб на ниска скорост: 0.25лв; -- пренос на хляб на висока скорост: 0.50лв; -- добавка за минаване на зелено: 0.75лв; -- високоефективно комбинирано производство на хляб: 0.30лв; -- невъзстановяеми кражби на хляб от поточнат линия: 0.60лв. -- Общо: 3.70лв., ...ааа и нещичко за държавата: 20% ДДС: - Дължите 4.44 лв. - ето Ви го и се радвайте, че ядете най-евтиния хляб в Европа!