Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Първа брачна нощ. На вратата се звъни настойчиво. Недоволен мъжът отваря вратата, влизат четирима с един ковчег на рамо, влизат в спалнята, обикалят в кръг и излизат от апартамента. Мъжът, недоумяващо: - Вие какво, бе? Да не сте полудели? Един от четиримата: - Извинявай, приятел! Просто в коридора не можем да вземем завоя…
Младоженци 3,063 прегледа
Следващ →

Още вицове

Интересно, ако умра и попадна в ада, след колко време ще разбера, че всъщност не съм на работа? Комуто Господ дал, хората не могат да му го вземат. Нимфоманка... К’вото и да правела, в който и бар да отидела, на сутринта все се чувствала незадоволена... Замислила се кое е най удачното място за нейната страст, и накрая взела решение - качила се на кораб на дъълго, дълго пътешествие. ... След три години нашата нифоманка казала: "е не може повече така".. и умряла ... След още три години моряците казали: "е не може повече така".. и я изхвърлили зад борда. Хасан отишъл на лекар за консултации. Децата му станали много и нямало с какво да ги храни, а Айшето пак чакала дете. - Опитай с презерватив - посъветвал го лекарят. - Петото тъй стана - въздъхнал Хасан. - Нека Айшето си сложи спирала! - Осмото тъй стана - отчаяно проронил Хасан. - Тогава - пази я! - посъветвал го лекарят. - Десетото тъй стана, докторе! - Тогава-няма да я любиш! - Опитах и така, докторе, но ето че Айшето пак е бременна... - По какво си личи,че една блондинка е трила файл на компютъра? - По следите от гума на монитора!