Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Скъпи, мисля, че ни е време за дете. - За какво ни е? - Някой трябва да изхвърля боклука.
Семейни 2,660 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един човек се изгубил по средата на Сахара ... вървял,вървял и гледа една палатка.Влиза вътре и що види - Хитлер и Химлер стоят и говорят нещо. Човекът ги пита: -Абе вие не сте ли умряли?! Химлер: - Не , ще правим 3-та световна.Намислили сме да избием 3 милиона евреи и 9 камили. Човека: - Е, защо 9 камили бе? Хитлер на Химлер: - Е , аз казах ли ти , че никой няма да пита за евреите Прибира се мъж вкъщи и заварва жена си в леглото с непознат мъж. Бесен крещи: - Няма ме за малко, а ти си лягаш с първия срещнат! - Не е първият срещнат! Той отказа. Възрастен господин пътувал във влака. Когато влязъл кондукторът, той започнал припряно да бърка по джобовете си. — Успокойте се – рекъл кондукторът. – Вие пътувате често с тоя влак, вече се познаваме и аз ви вярвам, че имате билет. — О, не, господине, трябва да намеря на всяка цена билета си, защото на него пише докъде ще пътувам… Защо ,когато блондинка влезе в супермаркет започва да пълзи на пода? Защото търси по – ниски цени! Военен обяснява на учениците в час по военно обучение: - Този вид картечница може да се вдига нагоре под ъгъл 30 градуса. - Какви градуси - по Целзий или по Фаренхайт? - пита го някакъв ученик майтапчия. - По Фаренхайт. Дружен смях в залата. Военният веднага се поправя: - Ей, ама вие не разбирате от майтап бе! По Целзий, разбира се!