Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ожених се за архитект и съм много доволна, от сега нататък ще се женя само за архитекти.
Блондинки 3,183 прегледа
Следващ →

Още вицове

Някои са готови да лижат задници, с надеждата да усетят сладкия вкус на живота. Пешо, какво ти е? - Уф... Нападнаха ме, парите ми обраха. - Запомни ли ги? - Какво да им помня, децата и жената?... Поканили Иванчо да бъде главен герой в един приключенски многосериен филм, но той отказал. - Защо? - попитал го режисьорът. - Защото предварително ще знам за какво се разказва и няма да ми е интересно да го гледам! - отговорил той. Пролет е. Лисицата, вълкът и мечката седят под едно дърво и споделят живота си през зимата. Лисицата и вълкът проскубани, пребити, а мечката - дебела и лъскава. Лисицата: - Зимувах кокошарника. По една кокошка на седмицата хапвах, но гадните хора преброиха кокошките, разбраха, че има липси и поставиха капани - едва се измъкнах. Вълкът: - А аз в свинарника. По една свиня на седмицата хапвах, но хората ги преброиха, докараха кучета - едва избягах. А ти, Мецо, в бърлогата ли беше? - Ами, не, презимувах на един строеж... - ??? - Там е пълно с цигани. Кой ги брои въобще? В ресторанта влиза скелет. Келнерът, невъзмутимо: - Какво ще обичате? - Както винаги: бутилка вино и парцал!