Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Катаджия спира Мерцедес 600. Проверя документите - всичко е наред, шофьора e с колан, има аптечка, пожарогасител... Шофьорът пита: - Мога ли да си продължа? Катаджията: - Ами ако не сте гузен, моята заплaта е 350 лв.
Разни 2,035 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бай Ганьо, французин и американец корабокрушират по време на околосветко пътешествие с яхта. Те са единствените оцелели, но за нещастие попадат на самотен остров населен с канибали. Човекоядците ги залавят и вожда поставя условие: - Сега, всеки ше каже откъде идва и аз, ако я знам тая държава няма да го ям! Първи се усмелил американеца: - Аз идвам от Америка... не можеш да не я знаеш: Вашингтон и Белия Дом, Ню Йорк и статуята на Свободата?! Канибала се почесал по главата, не я знаел тая Америка и го изял. Втори пристъпил французина, убеден че, ако не знае Америка все ще е чувал за страните в Европа: - Аз идвам от държавата на любовта - започнал - сещаш се: Париж и Айфеловата кула?! Ква кула кви 5 жълтици си помислил вожда и го изял. Дошъл ред на Бай Ганьо: - Ми... ъ-ъ-ъ... аз.. таковата, направо в казана да скачам! - Кажи откъде си, все пак да е честно - казал с мъдър тон канибала. - Ъъъъъъ.... ми то аз съм от България! - Еее как да не я знам, бре, че аз там съм учил в МЕИ-то бе!!! Един рибар отишъл на реката да лови риба. Хваща го горският и казва: — Тук е забранен риболова. Глоба 50лв. — Ама чакай малко горски, аз не ловя риба, само си къпя червея. От МВР съобщават, че тази нощ е изчезнала статуята на Света София до Булбанк. Ченгетата я намерили в мазе в Обеля 2. При разпита се разбрало, че статуята не е открадната, а сама е избягала. И се е скрила от срам, защото не може да погледне хората очите. Как Света София ще е майка на Вяра, Надежда и Любов. Решил петелът да се пошегува с прасето: - Вчера те видях в ресторанта. - Сам ли бях? - попитало прасето. - Не! Беше с гарнитура. Питат Иванчо: - Какво мислиш за 2000 година? - Че е една двойка с три нули отзад!