Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Госпожице, какво ще правите довечера? - Звъннете ми утре, ще разкажа
Тъпизми 4,956 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Представи си, живея за да се грижа за мъжа си. Не му позволявам да пие, пуши, грижа се за здравето му. За да не се нерви не му давам да гледа футбол и новини. Не му позволявам да се забавя никъде, за да не си наруши режима на хранене. За да му е наред здравето не му давам да яде пържено, солено, мариновано, люто. И всичко това само заради него. И този скот вместо да ми благодари, иска да се разведе с мен. Тъмна нощ. До тротоара е паркирана лека кола. В нея двама се целуват. Минава някакъв мъж и започва да чука по стъклото. - Какво искате? - сърди се мъжът от колата. - Колата е моя! - Колата може и да е ваша, но жената е моята! Един мъж се прибира от работа и намера своята жена блондинка много разтревожена. - Какво е станало скъпа?! - пита мъжа. - Извадих няколко купчета лед от фризера, сложих ги в една тава с вода и сега немога да ги намеря! - отговаря блондинката. Мъжете обичат рядко и по малко. Жените много и рядко. Врачка спира диригент на улицата и почва да му гледа на ръка. Вижда, че той утре ще умре, но не знае как да му го каже. - Ъъ, батее, абе ти с тая ръка много хора ръководиш, командваш. - Да, вярно е, аз съм диригент. - А така, диригент, диригент, ма ти и на оня свят пак диригент ша бъдеш, небесния хор ша дирижираш, бате. Диригентът много се зарадвал и казал: - Е, тогава отивам да репетирам, за да не се изложа на оня свят. - Аа, не може бате, нема време, утре почваш!