Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо поскъпнаха яйцата? - За да не ни правят впечатление скъпите лекарства и горива...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Тъпизми
- Госпожице, какво ще правите довечера? - Звъннете ми утре, ще разкажа
Тъпизми
03.10.2017
4,956 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Представи си, живея за да се грижа за мъжа си. Не му позволявам да пие, пуши, грижа се за здравето му. За да не се нерви не му давам да гледа футбол и новини. Не му позволявам да се забавя никъде, за да не си наруши режима на хранене. За да му е наред здравето не му давам да яде пържено, солено, мариновано, люто. И всичко това само заради него. И този скот вместо да ми благодари, иска да се разведе с мен.
Тъмна нощ. До тротоара е паркирана лека кола. В нея двама се целуват. Минава някакъв мъж и започва да чука по стъклото. - Какво искате? - сърди се мъжът от колата. - Колата е моя! - Колата може и да е ваша, но жената е моята!
Един мъж се прибира от работа и намера своята жена блондинка много разтревожена. - Какво е станало скъпа?! - пита мъжа. - Извадих няколко купчета лед от фризера, сложих ги в една тава с вода и сега немога да ги намеря! - отговаря блондинката.
Мъжете обичат рядко и по малко. Жените много и рядко.
Врачка спира диригент на улицата и почва да му гледа на ръка. Вижда, че той утре ще умре, но не знае как да му го каже. - Ъъ, батее, абе ти с тая ръка много хора ръководиш, командваш. - Да, вярно е, аз съм диригент. - А така, диригент, диригент, ма ти и на оня свят пак диригент ша бъдеш, небесния хор ша дирижираш, бате. Диригентът много се зарадвал и казал: - Е, тогава отивам да репетирам, за да не се изложа на оня свят. - Аа, не може бате, нема време, утре почваш!