Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама съседи си говорят: - Гошо, дето е до нас, миналата седмица пак е варил ракия! - Защо така мислиш? - Неговите зайци пак набиха моята немска овчарка.
Разни 1,674 прегледа
Следващ →

Още вицове

По "Граф Игнатитиев" се разхожда интелигентен мъж. Гледа - стои една баба и плаче. - Бабо, защо плачете? Какво е станало? - Ох, откраднаха ми портомонето с парите... - И много ли пари имаше? - Много, петдесет лева. - Ето бабо, петдесет лева, не плачете! - Сине, а ще може ли и портмонето да върнеш? Осъденият на смърт получава последна вечеря с чаша кафе - Колко захар да ви сложа? - пита тъмничаря. - Две или три бучки - Да не сте луд! Аз съм диабетик! Из полицейски доклад: При катастрофа с мотор, когато намерихме главата на жертвата, тя (жертвата) вече беше умряла. Един маж отишъл на лекар и казал: - Докторе имам проблем. Доктора казал: - Ами кажи, да видим дали мога да го разреша. - Вчера дойде комшийката у нас и се заприказвахме, приказвахме, приказвахме и се наебахме. Доктора казал: - Ми няма лошо, кво толкова - изневерил си един пат на жена си - няма нищо! - Да, ама на другия ден дойде и балдъзата и с нея се заприказвахме, приказвахме, че зехме и се наебахме. - Ми няма проблем какво толкова ся? - То хубаво, ама на по-другия ден дойде у нас комшията, зехме да говорим, приказвахме, приказвахме и зехме, че се наебахме. Доктора казал: - Айде тръгвай, тръгвай, че май много се заприказвахме с тебе. Киркор и Гарабед се срещат на улицата: - Много ти порасна работата,вчера на пазара ма видя,а не ма поздрави! - Не са сърди,имах много багаж,видях та,ма не можах да та забележа!