Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Нова поправка в за закона за движение по пътищата: - шофиране без книжка - глоба 100 лева. - шофиране без пари - глоба 200 лева.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Двама съседи си говорят: - Гошо, дето е до нас, миналата седмица пак е варил ракия! - Защо така мислиш? - Неговите зайци пак набиха моята немска овчарка.
Разни
03.10.2017
1,674 прегледа
Следващ →
Още вицове
По "Граф Игнатитиев" се разхожда интелигентен мъж. Гледа - стои една баба и плаче. - Бабо, защо плачете? Какво е станало? - Ох, откраднаха ми портомонето с парите... - И много ли пари имаше? - Много, петдесет лева. - Ето бабо, петдесет лева, не плачете! - Сине, а ще може ли и портмонето да върнеш?
Осъденият на смърт получава последна вечеря с чаша кафе - Колко захар да ви сложа? - пита тъмничаря. - Две или три бучки - Да не сте луд! Аз съм диабетик!
Из полицейски доклад: При катастрофа с мотор, когато намерихме главата на жертвата, тя (жертвата) вече беше умряла.
Един маж отишъл на лекар и казал: - Докторе имам проблем. Доктора казал: - Ами кажи, да видим дали мога да го разреша. - Вчера дойде комшийката у нас и се заприказвахме, приказвахме, приказвахме и се наебахме. Доктора казал: - Ми няма лошо, кво толкова - изневерил си един пат на жена си - няма нищо! - Да, ама на другия ден дойде и балдъзата и с нея се заприказвахме, приказвахме, че зехме и се наебахме. - Ми няма проблем какво толкова ся? - То хубаво, ама на по-другия ден дойде у нас комшията, зехме да говорим, приказвахме, приказвахме и зехме, че се наебахме. Доктора казал: - Айде тръгвай, тръгвай, че май много се заприказвахме с тебе.
Киркор и Гарабед се срещат на улицата: - Много ти порасна работата,вчера на пазара ма видя,а не ма поздрави! - Не са сърди,имах много багаж,видях та,ма не можах да та забележа!