Двама приятели ловели риба, единия уж отишал до тоалетна, а не се върнал целия ден. Търсили го и на другия ден, и след седмици, но без резултат. Минало се доста време и приятелят му решил да се върне на същото място и да си припомни миналото, как добре си ловели риба... Отишъл и що да види-приятелят му там и си къца! ! ! Не можел да повярва, прегърнал го и му казал:
-Къде изчезна толкова време, бе човек? !
А той му отвърнал:
-А, никъде-ожених се! Ела да ти покажа жена ми, и го повел навътре в гората. По едно време ги посрещнала толкова мръсна, грозна и космата жена, че човека го побили тръпки и попитал
-Тва КВАЗИМОДО ли е жена ти бе? ! ! !
А приятелят доволно му отвърнал:
-Да, ама да знаеш само какви глисти сереее! ! !
В АГ болница родилка прави последни напъни да роди бебето си. Най-накрая след няколко изморителни часа докторът срязъл пъпната връв. Показал бебето на майката и казал:
- Честито момче!!!
След това отишъл до отвореният прозорец, вдигнал бебето на горе и извикал:
- ЧЕСТИТО МОМЧЕ!!!
А от долу цялата рода на жената и на мъжа, които били изпълнили почти целия двор на болницата, започнали да скачат и да викат от радост. И точно в този момент докторът хванал бебето за краката и започнал да го блъска във всеки възможен ръб на прозореца, след което се надвесил над прозореца блъснал бебето още няколко пъти и в стената на болницата и на края го засилил на долу от 5 етаж (там била стаята на родилката) при което бебето се смачкало долу на двора. Всички които се били събрали долу не можели да повярват на очите си, а самия доктор, който бил целия в кръв, черва и какво ли още не от вътрешностите на бебето, казал с усмивка на лицето:
- Абе споко бе! То се роди мъртво!