Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В АГ болница родилка прави последни напъни да роди бебето си. Най-накрая след няколко изморителни часа докторът срязъл пъпната връв. Показал бебето на майката и казал: - Честито момче!!! След това отишъл до отвореният прозорец, вдигнал бебето на горе и извикал: - ЧЕСТИТО МОМЧЕ!!! А от долу цялата рода на жената и на мъжа, които били изпълнили почти целия двор на болницата, започнали да скачат и да викат от радост. И точно в този момент докторът хванал бебето за краката и започнал да го блъска във всеки възможен ръб на прозореца, след което се надвесил над прозореца блъснал бебето още няколко пъти и в стената на болницата и на края го засилил на долу от 5 етаж (там била стаята на родилката) при което бебето се смачкало долу на двора. Всички които се били събрали долу не можели да повярват на очите си, а самия доктор, който бил целия в кръв, черва и какво ли още не от вътрешностите на бебето, казал с усмивка на лицето: - Абе споко бе! То се роди мъртво!
Черен хумор 2,474 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка се развежда след един ден брак. На въпоса "Защо", обяснява: - Когато ми каза, че слага силикон, помислих си, че ще ме тунингова цял живот, а се оказа, че упътнявал дограми.... понеделник, вторник, сряда, четвъртък, края на света, събота, неделя. - Абе, Пешо, жена ти сексапилна ли е? - Наполовина! - Тоест? - Ами, в секса е слаба...., обаче само как ми пили на главата... - Извинете, колега, добре ли кълве в това езеро? - Дали добре кълве?! Трябва да се крия зад дървото, за да не ме нападнат рибите, когато закачам червея на кукичката! Една жена отишла на лекар, защото не й харесвало като прави секс. Влязла в кабинета и видяла няколко човека с бели престилки. Попитала кой е лекарят и единият я попитал с какво да помогне. Като чул оплакването и казал, че най-вероятно е попадала на кофти ебачи и я качил на масата. На нея пак не и харесало и след това опитал следващия и следващия и накрая последният я попитал: - Харесва ли ти? - Не - отговорила жената. - Леле, ти наистина си за лекар. - А вие какви сте? - Ами ние боядисваме болницата...