Седят в парка двама пенсионери. Покрай тях минава готиба мацка
с мини-пола. Единия казва:
- Ех, сега да бях на 18 години!
Другия:
- В ред ли си? Заради 5 минути щастие после 40 години да работиш!
Какво е рай?
- Раят е там, където полицаите са англичани, за трапезата ни се грижат италианки, колите ни ремонтират немци, гаджетата ни са французойки, а организацията - швейцарска.
А какво е ад?
- В него полицаите са немци, готвачите - англичани, автомонтьорите - французи, любовниците - швейцарки, а организацията - италианска.