Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Звъни телефона на бизнесмен. Чува се неприятен глас: - Ти си труп! - Не съм, бе. Жив съм още. - Извинете, май ми избързва часовника...
Разни 3,588 прегледа
Следващ →

Още вицове

...събуждам се сутринта след страшен запой, и гледам - нищо ми няма! Лежа си кротко в канавката, якето ми го няма, дънките ми ги няма, портмонето ми го няма, часовника ми го няма... Абе изобщо - нищо ми няма! Чирак в строително-ремонтна бригада получил задача да боядиса прозорците в квартирата на шефа на фирмата. След час той се обажда на шефа и докладва: — Шефе, прозорците са боядисани. Да боядисвам ли и дограмата? Една жена си поръчала жиголо, но казала че искала да не е много бърз. Пратили и един, който дошъл след 2 часа. Започнал да се съблича и си хвърлял дрехите през терасата. - Какво правите? Защо си хвърляте дрехите навън? - Ами госпожо, когато свърша тези дрехи вече няма да са на мода. Тогава жената го накарала да си тръгне. Обадила се пак и си поръчала пак жиголо, само че този път да е по-бърз. Моментално на вратата се позвъняло. Когато мъжът влязъл и започнал да се съблича изкарал и един пожарогасител. - Но моля ви, какво правите, за какво ви е този пожарогасител? - Ами как да ви кажа госпожо, не обичам миризмата на изгоряла гума... Знаете ли, че... като почукваме солницата в масата за да се ползва по-лесно солницата, чужденците си мислели, че това било Български обичай. В час по биология госпожата пита Иванчо: — Кажи ми сега, Иванчо, какво е пингвина? Иванчо: — Очевидно е госпожо, че пингвинът е затластяла лястовичка!