Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Зима. По улицата върви млад човек, смее се гръмогласно и си говори сам. Едно от двете: трева, или блутут.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Можеш ли да си представиш какво нахалство? Цели пет месеца й пращам всеки ден любовни писма.... - И какво стана после? - И тя да вземе после да се омъжи за пощальона.
Разни
03.10.2017
2,372 прегледа
Следващ →
Още вицове
Какво казваме, а какво имаме предвид: 1. „Тъпи селски пръчки!” – „Никоя от тия няма да ми пусне!” 2. „Няма работа!” – „Брато, мързи ме дори да мисля!” 3. „В тая държава нищо не става!” – „Абе, жена, къде ми скри бирата?” 4. „Политиците са виновни!” – „Мамо, прегърни ме! Напишках се.”
Отегчен мъж в книжарницата: - Моля ви, препоръчайте ми нещо за четене?! - Ами... мога да ви предложа Кама Сутра! - Е, добре де... нямате ли нещо за мъже, които все още пазят детското в себе си?! - Ами имаме... Кама Сутра за оцветяване...
Мъж води жена си на психолог, защото не са правили секс от месеци. Остава пред кабинета да чака, а вътре жена му разказва на доктора: - Ами какво да ви кажа… Сутрин излизам на работа, хващам такси, и шофьора ме пита "Ще си платиш ли, или…". И аз избирам "или". Докато се оправим, закъснявам за работа. Като ида, шефа ме привиква в кабинета си и казва "И сега какво, да те уволнявам ли или…" и аз избирам "или". Вечерта пак се прибирам с такси и пак не си плащам с пари… И накрая просто нямам сили за мъжа ми. - И сега какво, това да го кажем ли на мъжа ти или…?
Доктор преглежда пациент след операция и казва: - Мда...Ще ви оставя за през нощта сестрата. Пациентът, преодолявайки болкта: - Докторе, а може ли да не е днес? Цялото тяло ме боли...
В самолета. Стюардесата казва: - Моля всички да затегнат коланите! Чува се недоволен мъжки глас: - Моля, без политика!