Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Можеш ли да си представиш какво нахалство? Цели пет месеца й пращам всеки ден любовни писма.... - И какво стана после? - И тя да вземе после да се омъжи за пощальона.
Разни 2,373 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка си влиза в колата и започва да крещи в ужас и да вика за помощ. Наблизо стоял полицай и отишъл да види какво става и попитал: - Какво става госпожо! - Ами откраднаха ми волана, лоста, кормилото, всичко! След което полицая отварнал: - Ами госпожо ако отидете на предната седалка, всичко ще си дойде на мястото. - Моркова или живота! - крещеше заекът, заплашвайки Снежния човек със сешоара. Обажда ми се на 14 жената и изкрещява: - КЪДЕ СИ ПОДЯВОЛИТЕ!?. - "Успокой се скъпа", отговарям и аз - спомняш ли си онзи магазин на "Цариградско", в който си хареса диамантения пръстен? Жената се успокои и с весел глас каза: - Да миличко, спомням си го - Еми аз съм в кръчмата отсреща и празнуваме Зарезан на по вино. Хванал си един човечец в заведение мадама а тя му вика: - Работя срещу заплащане. О.К.Спазарил се човекът за една свирка. Завела го тя на работното си място и го продухала. Нашият бил толкова доволен, че дал бакшиш, а тя го завела до прозореца и му казва: - Виждаш ли, онзи жилищен комплекс отсреща, със свирки съм го изкарала. -Ей, браво бе, хайде дай сега отзад! - Готово, ама ще платиш. О. К. спазарили се. Нашият свършил работата, и пак много доволен, дал бакшиш, а момата го води пак до прозореца и сочи: - Виждаш ли, онези заводи отсреща, с задникът съм си ги изкарала. Еее браво, ми щом е тъй, дай тогава и отпреде, че да завършим сеансът. А тя отговаря: - Аз, ако имах още една дупка градът щеше да е мой.... - Колко съм нещастна! Вчера той се е оженил за друга! - плаче измамена девойка. - Не плачи, мила - успокоява я леля й. - Щастливата любов завършва още по-зле!