Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пред заведение стои луксозен автомобил. Зад волана дреме шофьорът. По едно време идва при колата някакъв човек. Почуква на стъклото, шофьорът отваря прозореца, човекът му подава един плик: - Моля, предайте го спешно на Вашия шеф. Шофьорът отива и занася плика на шефа си в заведението. Той отваря плика и чете:"Ако стане - ще е чудесно, ако ли не здраве да е!" - Какво пък значи това? - чуди се. Шофьорът също прочел бележката, замислил се и изведнъж изтичал на улицата. След малко се връща - Станало е! - въкликнал. - Какво е станало? - Да ни открадната колата...
Професионални 3,183 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Извинявайте, имате ли от онези картички ’Моята най-голяма първа незабравима любов... ?" - Да - отвръща продавача. - Добре, дайте ми 8 броя! Семейно тържество. Гостите са се надумкали до пръсване. Домакинът загрижено казва на най-преялия: - Куме, ако ти е лошо - иди в тоалетната да повърнеш? Бъркаш с два пръста в гърлото и готово... - Абе аз ако имах място за два пръста там, щях да изям и един банан за десерт... - Аз никога не съм лягала в леглото с мъж, докато не се ожених за баща ти - казала строгата майка на непокорната си млада дъщеря. Ще можеш ли и ти да кажеш това на своята дъщеря? - Да, но не с толкова честно изражение на лицето, като тебе. - Адолфчо, ставай! Първата световна война започна! - Мамооо, аз съм за втората.... Един DJ хванал златната рибка и я пуснал веднага. А тя: — Я чакай малко! Ами трите желания? DJ-ят въздъхнал и казал: — Ох, добре! Казвай кои песни искаш!