Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Няма такова понятие "Прогноза за времето".Всичко е записано в органайзера на Чък Норис за три месеца напред.
Любими Герои 2,861 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо кондукторите не могат да работят в чейндж бюро? - Защото когато клиентите им дават пари, те ги късат и ги връщат! - Вече няма никога да го чакам с вълнение, кога ще чуя стъпките му, и как ще звънне на вратата точно в седем вечерта! - Божичко, какво се е случило? - ... и повече никога няма да вечеряме на свещи.. - Но какво е станало? -... и той повече няма да седи до мен вечер и да ме нарича с нежни думи, както през последните две години. А довечера ще изгоря всичките му любовни писма! - Какво става? Разделяте ли се? - Не! Просто ще се омъжа за него! Влиза франсе в бар и казва: - Едно уиски. Изпива си уискито. - Двеста долата - казва бармана. - Ти луд ли си бре? Двеста долара за едно уиски, ако ми отрежеш раката ще се изплатя ли. Бармана се поколебал... - Добре. Отрязал му раката. Влиза англичанин. - Едно уиски. Изпива си и тои уискито. - Двеста долара - отсякъл бармана. - Ти си луд. Двеста за едно уиски, ако ми отрежеш крака, ще се изплатя ли. - Добре - казал бармана отчаяно. Храс!!! Отрязъл му крака. Влиза българин. - Едно уиски. Още едно. Още едно. - Човеке дължиш ми 600 долара. - Ти откачи бре - казал нашия, моментално си изкарал атрибута на масата. - Да режа ли? - питал бармана. - Не бе копеле, да го духаш. Тодор Батков решил да развива трансферната политика на Левски и... купил 3 нови факса! Един човек изгубил на хазарт всичко, къща, пари, кола, жена му с децата му го напуснала. Един ден, той си вървял по улицата и си казал "Господи, защо все не ми върви, изгубих всичко." А Господ му казал "Ами като не ти върви, пусни си фиш"