Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В час по психология учителят задава въпрос на учениците: - Някой от вас мислил ли е как иска да умре? Иванчо вдига ръка и учителят го вдига: - Аз искам да умра спейки, като дядо ми- казал Иванчо. - А как не искаш да умреш?- опитал пак учителят, доволен от отговора на Иванчо. - Като хората, които са се возили в автобуса му тогава...- отвърнал Иванчо.
Черен хумор 2,344 прегледа
Следващ →

Още вицове

М-тел съобщи, че българите са изпратили 6.6 милиона смс-а за коледа. Повече от половината, ще разберат чак като си видят сметката. Младоженец говори с приятел: - Странно колко много се променя човек след сватбата си. - Защо? - попитал приятелят. - Защото преди сватбата обичах всички жени на света, а сега - с една по малко. Младеж казва на бащата на приятелката си: - Аз разбирам, че това е само формалност, но нали нямате нищо против, ако поискам ръката на вашата дъщеря? - Кой казва, че това е "само формалност"?! - се ядосва бащата. - Гинекологът... Инструкторът по кормуване пита своя ученичка: - Какво ще направите, ако при скорост от сто километра отхвръкне едното колело? Жената се замисля и отвръща: - Няма да се притесня особено, имам резервно... Млад мъж влиза в цветарски магазин и вижда на стената окачена дъска с надпис: \"Каквото искате да кажете на приятелката си, кажете го чрез цветята\". Мъжът се обръща към цветарката: - Бихте ли ми дали изкуствени рози, защото това, което искам да кажа на приятелката си, е лъжа.