Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Изпит по физика. Влиза първият студент. - Колега, представете си сега, че пътувате във влак - казва изпитващият. Става ви горещо, какво ще направите? - Ами ще отворя прозореца. - казва студента. - Добре, това до какво ще доведе, до намаляване или увеличаване на скоростта? - До намаляване. - Грешен отговор, колега, съжалявам - двойка. Излиза студента и предава на другите. Влиза вторият. И на него изпитващият задава същия въпрос. - До увеличаване - казва уверено студентът. - Грешен отговор, колега! Съжалявам - две. Излиза отчаян студента и предава на следващите. Влиза трети. - Така, колега, представете си сега че пътувате във влак - казва изпитващият. Става ви горещо, какво ще направите? - Ами ще си съблека якето - казва студента. - Добре де, ще ви стане още по-горещо? - Ами ще си съблека пуловера - хитро пак отговаря студента. - Добре де, ще се пукнете от жега в купето, какво ще направите? - Абе от жега умирам, ама не отварям прозореца!
Студентски 3,389 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две блондинки си говорят: - Мисля, че моят ме лъже, че като има гръмотевици трябва да си сваля всичко - пръстени, обеци, дрехи... - Да, прав е, не трябва да се носят пръстени или обеци при гръмотевици. - А дрехите? И то в хола му? Стои едно малко момиченце през нощта в един парк самичко. Идва при нея един добър господин и пита: - Момиченце, как се казваш? - Марийка. - А къде е майка ти? - Аз нямам майка. - А къде е баща ти? - Аз нямам баща. - Добре, а къде живееш, Марийке? - Никъде. Учудил се човека и казал: - Е не може никъде да не живееш. Кажи какъв ти е адреса, Марийке?! А тя казала: - www.mariika-bg.com "Слънчице, обичам те!!!" - това е отличен статус! Хем на всички слънчица ще им е приятно, хем и ти няма да изгориш… Инспектор от КАТ спира шофьора. - Господине, вие сте пиян! - Та аз и капка в устата си не съм слагал! - Я духнете на апарата! Шофьорът духнал - никаква реакция. - Странно, нима се е развалил? - инспекторът го пробва сам. - Тц, работи! Потъва кораб. Всички тичат в паника освен една лелка. Питат я: - Ще се спасим ли? - Не, не мисля. - Защо така? - Предполагам, че това е края. На моя зет много му върви.