Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Мамо, а къде ни е котето? - В ада, синко, в ада. Пикае, гадината, в кецовете на дявола!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Умолявам те, дъще! Не се омъжвай за този човек! - Но, мамо, няма да е за дълго...
Семейни
03.10.2017
2,650 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Баримор, какво прави този каторжник с факлата в блатото? - Олимпиада, сър.
ЧЪК НОРИС може да изпържи картофи без да включва котлона
Семейството на Марийка отишли на гости у Иванчо. Яли пили и станала късно, затова решили да пренощуват там. - Марийке, трябва да спиш в стаята на Иванчо и понеже има само едно легло, през ноща той каквото и да ти казва, ти му отговаряй, Не бива Иванчо - посъветвал я баща и. Легнали си и за по-сигурно бащата на Марийка сложил една дъска по средата на леглото. През ноща, Ивначо към Марийка: - Марийке, бива ли двама млади да спят разделени отедна дъска? - Не бива Иванчо - отвърнала тя, с отговора подсказан от баща и. Хоп Иван хвърлил дъската. - А бива ли двама млади да са в едно легло и да спят с дрехите? - Не бива Иванчо. Взели и се съблекли. - А бива ли Марийке, двама млади да спят в едно легло чисто голи и да не се наебат? - Не бива Иванчо. Разтворила нашта бедрата и Иванчо го топнал. На сутринта бащата бърза да разбере какво станало с дъщеря му Марийка: - Какво стана дъще, Иванчо закача ли те? - Ох Татеее, с твоето не бива, Иванчо цяла нощ ми го набива...
Говорят си двама приятели: - Татко ми каза, че произхождаме от маймуните. - А на мен мама ми каза, че произхождаме от едно бедно учителско семейство!
Две блондинки си говорят едната пита: - Защо са толкова кратки вицовете за блондинките? Другата отговаря: - За да ги запомнят по лесно брюнетките.