Във връзка с наредбата, съгласно която МВР ще ни следи в Интернет, за да се пестят време и средства всеки интернет потребител ще има само един e-mail, и то само на сървъра на МВР. За да няма проблем с имената, потребителското име ще е направо егн-то на потребителя. Например:6106233982@mvr.bg
В кръчмата един пиян на кирка каубой хванал за яката друг и строго го пита:
- Джон, ти спиш ли с жена ми?
- Не, моля ти се, дори не съм си го помислял даже!
- Значи те е гнус, свиньо?!