Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Зайчето влиза в горската баничарница и казва: -Една боза и "Зайченцето бяло" до дупка!
Животни 4,090 прегледа
Следващ →

Още вицове

В сайт за запознанства: - Разкажи ми за себе си. - Ами, мързелива съм и обичам да похапвам. Повече ме е мързел да разказвам, ще отида да хапна... Учителят пита първокласничката Сабине: -Пак идваш със закъснение на училище,можеш ли да ми дадеш едно разумно извинение? -Защо извинение,нали вчера вие казахте,че за учението никога не е късно! Иванчо се връща вкъщи и дава заплатата на Марийка. Тя брои - 100 лв. по-малко. - Що са по-малко 100 лв. Иванчо? - Приятелчетата ме закараха на стриптийз. Не бях ходил и там ги похарчих. - Ами аз за 20 лв. ще ти правя! - Добре! Започнала тя да се съблича, хвърлила халата, блузкака, полата, сутиена, накрая бикините. Иванчо гледа, гледа и казва: - Евтиното си е евтино.. Звъни телефона. Малкия син вдига: - Ало... Татко ли? Кой го търси? Шефа му ли? А кой? Стария козел или пълния идиот? - В нашия офис всички ползват различни парфюми. Например, счетоводителката предпочита "Армани", шефката на продажбите "Гучи". А от секретарката пък мирише на бос...