Блондинка се връща от околосветско пътешествие и приятелките й я питат:
— Какви са французите?
— Кои?
— Хората, които живеят във Франция.
— А-а-а! Много мили хора!
— А какви са китайците?
— Кои?
— Хората, които живеят в Китай.
— А-а-а! И те са много мили хора!
— А какви са пирамидите?
— А-а-а! И те са много мили хора…
- Ако искате да отслабнете елате тука! -вика един продавач.
Доближава се блондинка и цял час стои.
Продавачът пита:
— Госпожо, извинете, но защо стоите тука?
— Абе, нали каза ако искате да отслабнете елате тука! Ама че си голям мошеник!!!
- Колко полицаи са необходими за доенето на една крава?
— Десет. Двама я държат за вимето, а осем я вдигат нагоре-надолу.
Жената:
— Учените твърдят, че сега хората живеят с десет години повече от преди.
Мъжът:
— Е,надявам се сега да намериш време да ми зашиеш копчето на ризата.
Шеф казва на своя работник Бай Колю да се подготви добре, защото утре ще идва Първанов. Той се приготвил добре. Идва Първанов и започва да се прегръща и здрависва с Бай Колю. На другия ден началникът казва на Бай Колю пак да се подготви добре, защото щв идва президента на Русия Медведев. Бай Колю се подготвя. Идва Медведев и започва да се прегръща и здрависва с Бай Колю. На другия ден шефа казъл на Бай Колю че ще го земе с него на посещение при папата. Отиват при папата и застават в центъра на площада.
Папата:
— Това там Бай Колю ли е? Да се качи при мен.
Качил се Бай Колю говорил, говорил с папата и като слязъл видял шефа си в бесъзнание. След 2 месеца шефа се оправил и казва на Бай Колю:
— Че познаваш Първанов – приех го, че познаваш Медведев – приех го, че познаваш папата – приех го, но неможах да издържа когато един японски журналист ме попита: ”Кой е този горе до Бай Колю?”.
Трима приятели загиват при катастрофа. Естествено попадат на интервю със Свети Петър. Той ги огледал, видял, че са тъжни и решил да ги поободри:
— Ей, момчета, я си представете вашето погребение, лежите си в гроба, такива едни нагласени, тържествени, около вас цялото семейство, приятелите. Какво бихте искали да кажат те за вас?
Първият:
— Ами, добре би било, да кажат – „Той беше добър човек, прекрасен родител, добър доктор, спаси много хора и остави следа в медицината.“
Вторият:
— Аз пък бих искал, да кажат – „Той беше великолепен учител, остави трайна следа в душите на подрастващото поколение. Добър мъж, баща и приятел… “
Третият:
— Аз пък бих искал всички в един глас да се развикат: „Гледaй, гледай, той мърда!!!“
Учебен час. Отваря се вратата и влиза ученик.
— Защо закъсня? – пита го учителката.
— Исках да отида за риба, но баща ми не ми разреши, – отговаря Иванчо.
— Твоят баща правилно е направил! – казва учителката, – той ти е обяснил, защо трябва да отидеш на училище?
— Да – кима Иванчо,- той каза, че няма да стигнат червеите за двама.
Петърчо попитал баща си:
— Тате, какво са пияниците?
— Много лоши хора! Виждаш ли тия четири бора там? Те ги виждат двойно повече, значи осем.
— Но, тате, там има само два бора!
Младеж и девойка разглеждат менюто. Тя:
— Аз ще искам ролца с черен хайвер за предястие, ще хапна гъши дроб с трюфел-паста, а за пиене мартини с прясноизтискан сок от манго.
Той:
— Доста си забогатяла! Аз ще пия едно кафе…
Жена казва на мъжа си:
— Хайде, като се караме всеки път да отделяме по пет лева в касичката.
— Да, бе! Аз да не съм милионер?
Лепенка на кола: „Има ли живот след смъртта? Изпревари ме и ще разбереш… “
Кула въздушен контрол:
„Полет 1234, за намаляване на шума, завийте на 45 градуса.”
Пилотът: „Но, Център, на 10 км височина сме… За какъв шум може да става въпрос тук горе..?
Кула въздушен контрол: „Сър, някога чували ли сте шума, който се получава от сблъсък на 747 с 737?”
Мъж и блондинка в театъра:
— Скъпи, този на първия ред не е ли Иван Вазов?
— Мила, но той е умрял отдавна!
След няколко минути:
— Скъпи, не е! Видях го да шава!
Учителка изпитва ученик.
— Разкажи урока!
Ученикът мълчи.
— Кажи поне заглавието на урока!
Ученикът мълчи.
— Какъв предмет учим сега?
Ученикът мълчи. По едно време от задния чин се чува глас.
— Леле! Тая вещица го разхожда из целия материал!
Червената шапчица пита баба си:
— Бабо, защо са ти толкова големи очите?
— Не ме ли виждаш, че акам!
Началника се кара на двама полицаи :
— Как можахте да изпуснете престъпника?
— Ами шефе, тъкмо го бяхме настигнали и той се шмугна в едно кино.
— А вие защо не влязохте след него?
— Ние тоя филм го бяхме гледали.
Две приятелки си говорят:
— Кажи ми, би ли преспала с мъжа ми?
— В общи линии не… — Защо?
— С нищо не е по-добър от моя!
— В общи линии си права…
Докарват в районното пиян. Той се възмущава :
— Искам да знам защо сте ме докарали?
— Докаран сте тук като участник в пиянско сбиване – му отговарят.
— А-ааа, това променя нещата! – възкликва пияният, потривайки ръце. – Кога започваме?
Стоят трима програмисти в кафе. Покрай тях минава блондинка.
Първият:
— Леле, тая какъв процесор има!
Вторият:
— И опциите са супер!
Третият:
— Да, ама е само Read Only!
Еврейският дядо Коледа:
— Здравейте, дечица… Купете си подаръци!