Отишло едно чукчи в Москва на пазар
Влиза в магазин за дрехи и вижда гащи.Пита продавачката:
-Какво е това?
-Гащи-отговорила му тя
-А те за какво служат-попитал я чукчито
-Ами как за какво-с тях е по-хигенично и по-топло!
Решило чукчито да си купи.Метнал се на шеината и тръгнал да се прибира
По едно враме му се приходило по голяма нужда.Свършил си работата той-
гледа-нямя нищо!
-Брей-наистина било хигиенично!
Седнал
-Брей и как топли!
Трима туристи на име Пешо, Иван и Георги се разхождали на един остров. Пресрещнали ги индианци и ги завели при вожда си.
— Ако не изпълните две задачи ще бъдете изгорени живи! Първата задача е всеки един от вас да набере десет плода от един вид. – казал вожда
След известно време Иван идва с десет банана.
— Втората задача е да си ги натъпкате отзад без да издадете звук.
— 1, 2, 3, 4, 5… , 6… … , 7… … … Аа. Изкрещял иван, след което бил изгорен жив.
Задава се и Георги с 10 череши. Вожда му казал втората задача.
-1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9… . хахаха. – засмял се Георги след което бил изгорен жив.
В отвъдното Иван и Георги си говорят:
— Защо се засмя, беше толкова близко?! Попитал Иван.
— Защото видях Пешо да идва с кокосови орехи! – разсмял се Георги