Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седят си три мишока в бара и се препират кой е по-яко копеле Първият разправя: — Аз тва капаните изобщо не ги ебавам, влизам в тях за кеф, като щракнат правя вътре няколко упражнения за мускули на пружините и излизам. Вторият вика: — Това е нищо. Аз като свърша дрогата минавам на отрова за мишки… eй така за кеф. В това време третия мишок става и се отдалечава. Другите два мишока се споглеждат и го питат: — Къде по дяволите тръгна? Третия мишок се спира и отвръща: — Отивам си в къщи да оправя котарака…
Животни 2,133 прегледа
Следващ →

Още вицове