Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Във влака се возят епископ и посланик. Возят се и спорят, кой от тях има по-висока титла. - На мен ми викат "Ваше преосвещенство" - казва епископът. - А пък мен ме наричат "Ваше превъзходителство" - казва посланикът. След половин час спорове, седящият в купето пътник не издържал и казал: - От нас тримата, аз съм с най-висок ранг. - Какъв си пък ти? - в един глас питат двамата. - Данъчен! - Е защо да си с най-висок ранг? - Защото като ме видят търговците и веднага викат - "О господи, пак ли си ти!
Семейни 3,514 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо влезнал в кухнята, видял един пакет карамелени бонбони на масата и веднага ги излапал. След малко влезнала и малката му сестра, видяла празната кутия от бонбоните и започнала да хленчи: - Ти изяде всички бонбони и дори не се сети за мен! - Как да не съм се сетил? Защо мислиш ги изядох толкова бързо? Най-големият рибар-карък в света отпразнува десетгодишнината на своя червей... тя: искам кола, собствен бизнес и да се омъжа. какво да правя? той: вземи кредит, започни бизнес, спестявай за кола. А като стане всичко ок ще ти направя предложение :-D Нова секретарка постъпила на работа при голям шеф. Девойката била страхотна - крака до ушите, големи гърди и т.н. Естествено шефът още като я видял я извикал в кабинета, метнал я на масата и започнал да се занимава с разврат. Бедата била в това, че от вълнение забравил да заключи вратата на кабинета. Изведнъж двамата му заместници влезли в стаята и видели какви ги върши. Шефът с труд се откъснал от задълженията си и невъзмутимо отбелязал: - Стоянов и Димитров, хубаво го разберете - ето това ще се случи с всеки, който не изпълнява заповедите ми! Барманката в барчето където е моята фирма инструктира дъщеря си как да работи: - Дъще... Ако сандвичът е стар, мухлясал и смърди - затопли го повечко, че да не си личи...