Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Във влака се возят епископ и посланик. Возят се и спорят, кой от тях има по-висока титла. - На мен ми викат "Ваше преосвещенство" - казва епископът. - А пък мен ме наричат "Ваше превъзходителство" - казва посланикът. След половин час спорове, седящият в купето пътник не издържал и казал: - От нас тримата, аз съм с най-висок ранг. - Какъв си пък ти? - в един глас питат двамата. - Данъчен! - Е защо да си с най-висок ранг? - Защото като ме видят търговците и веднага викат - "О господи, пак ли си ти!
Семейни 3,513 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена пробва различни шапки в магазина. Накрая казва на продавачката: - Ще взема тази, какво ви дължа? - Нищо, Вие дойдохте с нея. Всички мъже грешат, но женените си признават грешките по-често. Пожелания за Свети ВалентинДушата ми не е пътека - да минеш и да си заминеш. Душата ми не е камина - да се стоплиш и да си отидеш. Душата ми е божи храм - влезеш ли, оставаш там! Малкият Иванчо стои на балкона с баба си и гледа на улицата как едно куче яхнало друго куче и правят едно нещо. Иванчо се обръща към баба си и я пита: - Бабо какво правят тези две кучета там долу на улицата? Бабата се смутила, какво да отговори на малкия Иванчо и казала: - Иванчо там долу на улицата едното куче си е навехнало крачето и другото му помага да я прекоси. Иванчо се засмял на глас, а баба му го смъмрила, че в такава ситуация човек не трябва да се присмива на болката на другите. Иванчо я погледнал и казал: - Бабо смея се защото, то при животните било същото като при хората - Ти гледаш да му помогниш, а той гледа как да ти го начука!!! Две баби си говорят: - Как е мъжът ти? - Умря оня ден. - Как стана така? - Ами, готвя аз в кухнята, викам му - я иди в кокошарника и донеси едно-две яйца да застроя супата, излиза той, навежда се и хоп - инфаркт на миокарда. Гътна се и почина на място. - И ти какво? - Какво, какво... Ядох супата без застройка.