xxx: Уф, погрешка съм си прибрал мръсните дрехи в хладилника вместо в пералнята. Понякога си мисля, че съм пълен дебил.
yyy: И на мен ми се е случавало.
xxx: Да вкарваш дрехи в хладилника?
yyy: Не, да мисля, че си пълен дебил.
Един си купил куче птичар, но след една седмица го върнал.
— Защо го връщате??
— Не струва!
— Как не струва – това е куче медалист!!
— Станала е някаква грешка – или не може да лети, или не го хвърлям достатъчно високо.