Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В отговор на Вашето писмо за неплащането на поредната ми вноска по кредита, съобщавам за загуба на работа и ви напомням за член 127 от НК за склоняване към самоубийство.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Срещата на асоциацията на врачките не се състоя по непредвидени причини.
Професионални
03.10.2017
3,315 прегледа
Следващ →
Още вицове
На една блондинка й писнало всички да я считат за тъпа и си боядисала косата. Карала си тя един ден колата и гледа едно стадо с овце. Спряла тя и казала на овчаря: - Хей, ако позная колко овце имаш в стадото, ще ми дадеш една! - Дадено. мислила тя, мислила накрая казала: - 52 - Как позна? Еее тстс... Добре де избери си овца дал съм дума! - Ей оная игривката там.. Всичко точно качили овцата в колата и овчаря казал: - А аз сега ако позная кой ти е естествения цвят на косата ще ми върнеш ли кучето?
3 студенти при Св. Петър – от УНСС, от СУ и от ТУ. Пита тоя от УНСС: — От кой университет си? — УНСС. — Ти си бил в рая, сега отиваш в ада. Пита тоя от СУ: — От кой университет си? — От СУ. — Ти си бил в ада, отиваш в рая. Пита нашия колега: — От кой университет си? — От ТУ. Свети Петър пребледнява, започва да заеква, пада на колене пред нашия човек: — Вие св. Инженер, отивате в ада, за да видите какво е рай!
Най-убедително звучи човек, който иска пари на заем. Като трябва да ги връща също е доста убедителен...
Шефа на борците строява подчинените си и казва: -Тези сьс средно образование от ляво, тези с основно от дясно. Половината застават от ляво,другите от дясно и един стои на средата. Шефът го пита : -Ти от ляво или от дясно? А той му отговаря: -Аз шефе само до втори клас. А шефът му казва: -Тогава ти зад мене!
Ще пращат чукча в космоса, но той нещо не е особено ентусиазиран: - Там е много студено - ще замръзна ... - Ще ти дадем скафандър. - А за елените също ли ще има скафандри?