Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не сваляй с брадва муха от челото на приятел!
Бисери 3,250 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пътуват в самолет черни и бели. Развалила се климатичната инсталация и белите ревнали: - Ууу, миришете та не се траете! - Миришете вие - викнали черните, - защото имате гъбички! ... И започнал боя. Пилотът се видял в чудо. Какво да прави, кацнал принудително и изкомандвал всички да излязат вън. В противен случай - тука ще се мре. - Не ви ли е срам бе! В кой век живеете! Няма черни, няма бели. В моя самолет всички са един цвят! - Е какъв ще да е тоя цвят? - попитали пътниците. - Няма значение какъв е... син да кажем. - Ами добре - съгласили се пътниците. - Дойде ли ви ъкъла в главата! Айде качвайте се обратно и само някой да е гъкнал! На входа обаче станало задръстване. - Я, господа - разпоредил се пилотът, - малко организация де! Я, светлосините напред, тъмносините - след тях! Двама бармани си приказват. - Вчера на бара седна известен певец, поръча си кафе, остави ми петдесетачка и си излезе, без да ми иска ресто! - Пък при мен вчера влезе мутра, поръча си кафе, остави ми петдесетачка и си излезе, а след десет минути се върна с приятели и ми взе петстотин заради това, че съм му свил парите! Пиян човек стигна до един блок, влиза вътре и сяда на стълбите. В това време един господин слезнал от асансьора и го попитал: - Господине, вие тука ли живеете? - Дааа. - Кажете на кой етаж, за да ви помогна? - Ами на четвъртия... - Добре елате... а коя врата? - Където и да е - все ще ме харесат. Човекът се позамислил, отворил една врата и го бутнал вътре. Слиза на входа и гледа още един пияница. - Господине, вие тука ли живеете? - Дааа. - Кажете къде, за да ви помогна. - Ами някъде на четвъртия етаж... И човекът и този го качил на четвъртия етаж, отворил една врата, бутнал го вътре и пак слезнал с асансьора. Само че, не щеш ли, долу още един препил. Писнало му и го питал: - Абе да ви се не види и вие ли живеете тука? - Да и то на четвъртия етаж... само че, ако ме бутнеш още веднъж в шахтата на асансьора ще те смачкам от бой! В ресторанта: - Сервитьор, къде ми е пържолата? - Под лимончето, господине! Полицай спира шофьор: - Добър ден. Документите за проверка! Шофьора му казва: - Ей сега. Елате по-близо, ако може, че са ми долу в жабката. Полицаят си провира главата в колата през прозореца, шофьорът вдига стъклото и го защипва. След това невъзмутимо излиза през другата врата, смъква панталоните на полицая и го оправя. Прибира се в колата, сваля прозореца и потегля пред погледа на изумения полицай. Полицаят се оглежда и вижда минувач. - Ей, видя ли номера на тоя? Минувача (смеейки се) - Видях го бе, как да не го видях?! Аз такъв номер и в цирка не бях виждал!