Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Колко полицаи са необходими за доенето на една крава? — Десет. Двама я държат за вимето, а осем я вдигат нагоре-надолу.
Професионални 3,242 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разговор между Господ и Адам: -Господи,защо направи жената толкова красива? -За да се влюбиш в нея,чедо мое. -А защо я направи толкова работлива? -За да се влюбиш в нея,чедо мое. -А защо я направи малко глупава? -За да се влюби в тебе,чедо мое. На един мъж му се възпалили нещо топките и отишъл на лекар да го прегледат. - Я да видим, бе, младеж, свали панталоните. Дааамм. Взел лекарят едно шишенце гранофорин, боядисал на човека левия ташак целия в зелено, написал набързо нещо в картона и го пратил при хирурга. Отива човекът при него, дава му картона, хирургът поглежда и вика: - Я свали гащите, бе! Дааамммм. Взел шишенце йод и му боядисал другия ташак в червено, написал и той нещо в картона и го пратил пак при първия лекар. Човекът излиза в коридора на болницата и си вика: "Абе тия шантави доктори както ме маркираха, да не вземат да ми отрежат топките сега....Я барем да вида к’во пише в картона!" Отваря картона и в него пише: - "Христос воскресе !" - "Во истина воскресе! " Вървят си двама по улицата. - Гледай бе, гледай!!! Това е първия български космонавт! - Кой бе? Тоя ли? Какъв космонавт е тоя бе, аз съм ебал сестра му... Жена, с бебе на ръце, влиза в автобуса от предната врата. Шофьорът поглежда детето и възклицава: - Какво грозно бебе! Бясна, жената се тръшва на последната седалка. Там един пътник я поглежда въпросително и тя му обяснява: - Шофьорът току-що ме обиди жестоко! Мъжът отвръща: - Веднага идете и му дайте да се разбере на този нехранимайко! Хайде, вървете смело! Аз ще подържа маймунката. Вървели си две костенурки в пустинията. Вървели, вървели, минали 15 години и видяли едно канче. Първата костенурка казала: - Дай да го вземем, па по-натам може да видим чешма. А другата казала: - Не, няма смисъл. Вървели минали още 15 години и видяли една чешма. Първата костенурка казала: - Aз ще се върна да взема канчето, което видяхме по пътя, но ти няма да пиеш от водата, докато не се дойда! Другата се съгласила и костенурката тръгнала. Минали 10-20-30-40 години. Костенурката при чешмата умряла от жажда и решила да пие вода. В този момент другата се показала от една издатина и казала: - Еее, сега ако ще се лъжем, то по-добре да не тръгвам!