Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На началната страница в сайта на БДЖ има банер във вида на вагонен прозорец. Като и той не се отваря.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Щирлиц
Щирлиц се прережда на голяма опашка в стола на Гестапо, а на разгневените погледи отвръща: - За героите на Съветския Съюз няма опашка!
Щирлиц
03.10.2017
8,336 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Докторе,успешна ли е операцията? - пита оперираният. - Приятел,аз съм Свети Петър.…
Върви си Червената Шапчица през гората на път към баба си. Жега… Слънцето прежуря, а в кошничката си тя носи бутилка винце… Решава да утоли жаждата си, трясва шишето на екс, пада и заспива до пътеката. Минава по пътеката една крава, вижда капчиците пот по лицето на Червената Шапчица и си казва: "Горещо му е на детето. Умира от жажда. Я да го напоя - добро дело да сторя." Поднася вимето си към лицето на Червената Шапчица, а тя в просъница изломотва: - Ой, ой, момчета, милички! Не всички заедно, не всички заедно!
Двама мъже се връщат от командировка и си говорят.Единият казва: - Абе, аз моята жена изобщо не съм я хващал с друг, а ти? Другия: - Как го правиш? - Когато тръгна звъня: "Жена, аз тръгнах!", на половината път пак звъня, пред входа още веднъж и досега не съм я хващал, а ти? Другият: - Аз не звъня изобщо. Отида ли си у нас звъня на предната врата и веднага отивам с една тояга на задната и до сега нито един не съм изпуснал.
- Ало, обаждам се заради обявата "Бързо отслабване"! Колко бързо? - Две седмици. - А няма ли начин по-бързо? - Закъде толкова бързате? - Не мога да влезна в тоалетната!
- Докторе, ще оздравея ли? - Да, времето лекува. Ето ви рецепта за две години.