Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Психиатър казва на своя позната: - Как е мъжът ви? - Докторе, но аз не съм омъжена. - Да, значи мъжът ви още е ерген.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- А Генко защо се държи така странно – ту плаче, ту се смее? — Жена му го напуснала днес… — А защо плаче?
Семейни
03.10.2017
3,406 прегледа
Следващ →
Още вицове
Глобализация е това, когато английска принцеса се вози в германска кола с египетския си приятел. Колата е управлявана от белгийски шофьор пиян с шотландско уиски. Колата е преследвана от италиански папараци през френски тунел. Колата се блъска. Американски доктор се опитва да спаси принцесата с бразилски лекарства в болница в Куба! Но все пак принцесата умира!
Малко момиченце с майка си на плажа. - Мамо, а защо чичовците имат нещо в банските, а а ти нямаш? - Дъще, те там си крият портфейлите. - Мамо, а защо на едни са им по-големи, а на други по-малки? - Едни са по-богати, другите са по-бедни... - Маммо, мамо, а този чичко като те гледа, става все по-богат!
Младежи се целуват. По едно време момичето спира и казва: - Мили, мисля, че ти глътнах дъвката! - Няма нищо, просто съм малко хремав...
В час. Учителката пита: - Знаете ли днес какъв ден е? Знаете ли кои са Вяра, Надежда и Любов? Иванчо: - Онези кухите блондинки ли? Учителката: - Двойка, Иванчо! Деца, прочете за мъчениците София, Вяра, Надежда и Любов ТУК...
Едно трабантче и едно магаре се засичат на един мост, обаче нямало как да се разминат и трябвало някой да отстъпи. Трабантчето казало: - Аре чупката от моста за да мина, аре че бързам! Магарето се ядосало и отвърнало: - Какво да се разкарвам от моста веее... и аз съм МПС! Трабантчето загледало Магарето и му отвърнало: - Е добре като си МПС защо кардана ти виси надолу??