Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един път Буда казал: "Нирвана е щастие, Нирвана е щастие!". Ченрезиг го попитал: "Но Благословени, що за щастие е това, ако няма усещане?". Буда отвърнал: "О, приятелю, няма усещане в щастието..."
Любими Герои 2,952 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две блондинки седят в едно кафе! Едната към другата.... - Абе я ми кажи, като си толкова отворена, как е правилно - Ирак или Иран?!? Хванал пъдаринът един циганин, че краде от лозето: - Ха сега ела с мен при кмета! - рекъл той. Отиват и кмета казва: - 1000 лева глоба. - Ама недей така бе брадчед, аз за булката няколко чепки откъснах, че е бременна та й се дояде като видя лозето. - Нека да дойде булката да видим. - рекъл кмета. Водят жената, тя една млада, слаба… - Абе ти защо лъжеш? - извикъл кмета. - Ама то скоро правено бе, кмете! - рекъл циганинът. Заедно с брат ми много се смяхме,припомняйки си как за всяко нещо като малки се състезавахме. Аз се смях повече. Иванчо казва на майка си: -Мамо, учителката по математика ме похвали. Майката: -Много добре!Какво каза? Иванчо: -Каза,че от всички идиоти в класа аз съм най-големият! - Дъще, чичкото ти даде бонбонче! Какво трябва да му кажеш? - Зная какво искаш, дърт извратеняко!