Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един път Буда казал: "Нирвана е щастие, Нирвана е щастие!". Ченрезиг го попитал: "Но Благословени, що за щастие е това, ако няма усещане?". Буда отвърнал: "О, приятелю, няма усещане в щастието..."
Любими Герои 2,951 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малкия Иванчо пита: - Лельо, а защо с чичо още нямате деца? - Ами..Иванчо, щъркелът още не ни е донесъл. - Аааа, - казва малкия Иванчо. - ако още вярвате в щъркела, то работата е ясна. В гората занесли машина за самозадоволяване. При нея като пуснеш 2 лева и тя правила чикии. Един ден вълчо решил да я изпробва. Пуснал 1 лев, защото нямал повече и започнал, ала в края видял, че няма пишка. Решил да пита зайчето, което било много опитно в тия работи: - Абе, Зайо! Днес пуснах един лев в машината за удоволствия и като свърших нямах пишка. - Много ясно. За един лев тя подостря моливи. Считах себе си за доста спокоен човек, който трудно може да го изкарат извън нерви, докато не ми спряха за ДВА ЧАСА интернета. - Как може да бъде излекуван еврейн от заекване? - Накарайте го да позвъни до Америка. Две приятелки се срещат: - Какво е станало? Защо се раздели с мъжа ти? - Оказа се, че е алкохолик. - Как разбра? - Един път се прибра вкъщи трезвен!