Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Казах на жена ми, че ще закъснея, защото ще опитам да избегна задръстването. Избягвах го, седейки си тук в бара.
Бисери 3,039 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали радио Ереван : - Смели ли са българите ? Без да се замисля много то отговорило : - Че как да не са , след като всеки ден по интернет форумите колят толкова много турци и цигани . Баба пита в аптеката: - Имате ли анти-виагра? - Как бе, бабо, вчера дойде мъжът да иска виагра, пък ти сега обратното? - Ами той снощи получи сърдечен удар и сега не можем да затворим ковчега. Отива бабичка да гласува, но си забравила очилата. До тъмната стаичка стои "наблюдаващ" от НДСВ и бабата му казва: - Сине, помогни ми да си попълня бюлетината. Той й помогнал. - А за кого гласувах? - попитала старицата. - Бабо - строго я скастрил наблюдаващият, - у нас изборите се тайни! Щом се напълни, луната започва да намалява. (След възхода идва падение.) Японска пословица Японец и българин си говорели за дължината на работното време. Японецът казва: — Ние в Япония работим по осем часа – два за мене, два за Императора и четири за Япония. Нашенецът: — Ние у България бачкаме по два часа – щото нямаме император, па ни е през оная работа за Япония…