Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Пак имаш двойки в бележника, Иване? Някакво оправдание? - Не знам : или е наследственост или е от семейната среда.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Днес жената ми каза, че ме напуска и тръгна към вратата. "Скъпа, моля те, върни се!" - провикнах се аз. "Забрави децата.".
Бисери
03.10.2017
3,781 прегледа
Следващ →
Още вицове
В едно село, където нямало никакви престъпления, се случило да изчезне колелото на попа. И понеже тогава в селата най-много се уважавали попа, кмета и даскала, попа извикал даскала и кмета при себе си и се оплакал, че някой му е откраднал колелото. Даскалът много се учудил и рекъл: - Попе, аз съм учил всички хора в туй село и ги познавам, добри хора са, едва ли някой от тях ти е откраднал колелото. Но ако все пак някой го е направил, вземи да прочетеш десетте Божи заповеди на неделната литургия, и който го е взел, ще се разкае и ще ти го върне. Послушал го попа и прочел десетте Божи заповеди на литургията. На следващия ден даскала среща попа да си кара колелото. - Какво става, попе, май са ти върнали колелото? - А, бе не, бе... Докато четях, като стигнах до седмата заповед, която гласи "Не прелюбодействай", и се сетих къде съм си оставил колелото...
Девойка пита гаджето си: - Скъпи, ние имаме вече тримесечна връзка. Не е ли време вече да ме представиш на семейството си? - Няма начин - отговаря младежът. - Жена ми е на море, а двете ми деца са във ваканция и са на село при баба и дядо.
Бай Славчо отива на първата си среща с девойка от нет-а и я посреща с думите: - Здрасти, к`во шъ кажеш да се изчукаме, а? Следва звучен шамар. - Е, хубаво де, дай да се изчукаме, к`во толкова? Следва още един звучен шамар. За да избегне конфузната ситуация казва: - Просто проверявах, дали си порядъчно момиче! Следва як ритник в топките. Славчо, тръгвайки си: - Аааа, ти си прекалено порядъчна за мен!
- Най-разпространеното мъжко име? - Мръсник!
Един евреин намерил на улицата пачка пари, вдигнал ги, изброил ги и въздъхнал отчаяно: - Не стигат!!!