Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Попитали радио Ереван: - Каква е приликата между жената и колата? От радиото отговорили: - И двете стават трудно подвижни след спукана гума!
Радио Ереван 4,133 прегледа
Следващ →

Още вицове

Знаете ли защо Слави Трифонов е в комисията на Мюзик айдъл? защото, за да се участва, се изисква да може да пее! Доктор посещава родилка, за да разбере дали всичко е нормално след раждането. Девойката плаче неудържмо: - Докторе, помагай! Виждаш ли - аз съм брюнетка, мъжът ми също, а детето е рижо... - Успокойте се, все ще измисля нещо... Пристига мъжът. Докторът го посреща на стълбите и започва да го разпитва: - Млади човече, може ли да ми отделиш една минутка? - Да? Какво има? Жена ми, добре ли е? - Жена ти е добре. Аз исках да питам, колко често се занимавате със секс? - Всеки ден. - Млади човече, не те ли е срам да ме лъжеш в очите? - Добре, де! Един път седмично... - Млади човече..... - Еееееее, добре, на половин година веднъж. - Слушай сега! Аз съм по стар от тебе с двайсет години, питам те като лекар... - Оххх. Добре. Преди тя да забременее, една година не бяхме правили секс.... - Ето това трябваше да кажеш от самото начало! А сега върви при нея и виж какво си направил с тоя ръждясал инструмен Един човек имал папагал, който постоянно ходел да чука лястовицата и прехващал бълхи от нея. Ядосал се стопанина на папагала и му забранил да ходи при лястовицата, като го заплашил че ще му обръсне главата ако пак отиде. Не издържал папагала и отишъл пак при нея, а стопанина като разбрал, му обръснал главата. На следващия ден щял да идва на гости шефа на стопанина. Стопанина предупредил папагала: -Ти ще стоиш наказан тук в ъгъла и няма да се обаждаш, ако гъкнеш ща сложа в клетка! Дошъл момента, влиза шефа, който бил плешив и още като го видял папагала не издържал и се обадил: -Алоо, шефеее, насам ний ебачите сме тука в ъгъла! ! В една болница една жена раждала. Родила детето и докторът го взел и започнал да го удря по масата. Жената извикала в ужас - Какво правиш?! А той и отвръща: - Майтап бе, роди се мъртво... Мъжа: - Какво си правила? Жената: - Проверявах тотото. Мъжа: - Пуснала си тото без мен?! Жената: - Ами..., исках да ти направя изненада, ако спечеля някой милион. Мъжа: - Каква? "Сбогом, неудачник!"???