Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Надпис на боксьорските ръкавици: "Подобрява мозъчното кръвообращение".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Други
Чужденец спира в едно забутано селце и пита местен жител: - На какво разстояние е най-близкият град? - На 2 километра птичи полет. - А на колко километра ще бъде, ако трябва да се ходи по земята и да се търкаля спукана гума?
Други
04.10.2017
5,752 прегледа
Следващ →
Още вицове
Има два начина да се разберат жените:първият не работи, а вторият не съществува.
Африканец, американец и българин отишли на състезание кой ще стой по-дълго в пещера. Влезнал африканецът и отвътре се чуло: - Аз съм Джо синьото око! - африкаецът се изплашил и избягал. Влезнал американецът и пак отвътре се чуло: - Аз съм Джо синьото око! - побягнал и той. Влезнал българинът и тамам се подготвил да спи, попръцкал си и се чуло: - Аз съм Джо синьото око! А българина казал: - Абе, айде млъкни, да не ти насиня и другото!
През 2006 година стартира кампанията за разделно събиране на боклука в София. Очаква се през 2007 да стартира и разделно извозване на боклука.
Момче успокоява момиче: - Хайде не плачи, станало ли е нещо? - Моите родители са против нашата сватба… - Няма нищо, не се притеснявай, ще си намеря друга булка.
Празнуват абитуриенти. Един по някое време почва да крещи: - 1,2,3,4,5,6,7,8,8,9,10,11,12! Е-е-е-е-е!!!! Питат го: - А 8 защо два пъти? - Повтарял съм осми клас!