Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Извинете, имате ли часовник? - Да, седем и половина. - Не ме разбрахте...Сваляйте!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Петка и Чапаев
Петка влетява при Чапаев: - Василий Иванич, изпращат ни за подкрепление женска рота! Чапай става, закопчава си панталона и казва: - Петка, махни веднага тази коза от дивана!
Петка и Чапаев
03.10.2017
7,427 прегледа
Следващ →
Още вицове
Вървял си заека в гората и на една поляна видял бутилка с водка. Казал си :А пиячка! Пил от водката и заспал. Вървяла си лисицата в гората и гледа на една полянка една бутилка водка и един заек и си вика : А пиячка и нещо за мезе! Пила от водката и заспала. Вървял си вълка през гората гледа водката, заека и лисицата и си вика: А пиячка, мезе и нещо за до ебаване! Пил от водката и заспал. Вървяла си мечката през гората и видяла на поляната една водка, еидн заек, една лисица и един вълк налягали и си вика: А пиене, мезе, нещо за до ебаване и нещо за до набиване! Пила от водката, паднала и заспала. Събудил се заека след малко погледнал до него и видял водката, лисицата, вълка и мечката налягали и казал: Ей кат са напия не знам ко прая! ! !
Дядо разказва на внуците си за първата си среща с Ленин: - Беше на един съботник, носехме талпи. По едно време ми писна, оставих талпата на земята, седнах на нея и запуших. Идва при мен един такъв нисичък, с каскет, и ме пита: "Другарю, вие защо не носите талпата?", а аз му казвам "Ако ти се носи, носи си я сам". - Дядо бе, това е бил самия Ленин. И после? - После дойде един висок в шинел и пита: "Какво става тук?", а този, ниския, му отговаря "Този другар не иска да носи талпите.". "Ами като не иска да носи, да ходи да реже" - отговаря високия. - Ииих, дядо, та това е бил Феликс Едмундович. И после? - Ами после рязах. До 1958 година…
Отива син при баща си и моли за ключовете от колата да се повови с приятели. Бащата поставя условие - ако си подстриже дългата коса. Сина: - Но тате, знаеш че и Исус също е бил с дълга коса. - Затова е и ходил с приятелите си пеша.
С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си! Смелост - да ги осъществяваш! Търпение, за да ги постигаш и много любов, за да дава смисъл на всичко това!
- Защо този който не пуши, не пие и не ходи по жени, то той живее до дълбоки старини? - Защото когато човек е глупак, то това е за дълго!