Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Петка влетява при Чапаев: - Василий Иванич, изпращат ни за подкрепление женска рота! Чапай става, закопчава си панталона и казва: - Петка, махни веднага тази коза от дивана!
Петка и Чапаев 7,427 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вървял си заека в гората и на една поляна видял бутилка с водка. Казал си :А пиячка! Пил от водката и заспал. Вървяла си лисицата в гората и гледа на една полянка една бутилка водка и един заек и си вика : А пиячка и нещо за мезе! Пила от водката и заспала. Вървял си вълка през гората гледа водката, заека и лисицата и си вика: А пиячка, мезе и нещо за до ебаване! Пил от водката и заспал. Вървяла си мечката през гората и видяла на поляната една водка, еидн заек, една лисица и един вълк налягали и си вика: А пиене, мезе, нещо за до ебаване и нещо за до набиване! Пила от водката, паднала и заспала. Събудил се заека след малко погледнал до него и видял водката, лисицата, вълка и мечката налягали и казал: Ей кат са напия не знам ко прая! ! ! Дядо разказва на внуците си за първата си среща с Ленин: - Беше на един съботник, носехме талпи. По едно време ми писна, оставих талпата на земята, седнах на нея и запуших. Идва при мен един такъв нисичък, с каскет, и ме пита: "Другарю, вие защо не носите талпата?", а аз му казвам "Ако ти се носи, носи си я сам". - Дядо бе, това е бил самия Ленин. И после? - После дойде един висок в шинел и пита: "Какво става тук?", а този, ниския, му отговаря "Този другар не иска да носи талпите.". "Ами като не иска да носи, да ходи да реже" - отговаря високия. - Ииих, дядо, та това е бил Феликс Едмундович. И после? - Ами после рязах. До 1958 година… Отива син при баща си и моли за ключовете от колата да се повови с приятели. Бащата поставя условие - ако си подстриже дългата коса. Сина: - Но тате, знаеш че и Исус също е бил с дълга коса. - Затова е и ходил с приятелите си пеша. С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си! Смелост - да ги осъществяваш! Търпение, за да ги постигаш и много любов, за да дава смисъл на всичко това! - Защо този който не пуши, не пие и не ходи по жени, то той живее до дълбоки старини? - Защото когато човек е глупак, то това е за дълго!