Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама приятели отишли да ловят риба. Опънали палатките, запалили са огън, пийвали са си бирите и единия по едно време попитал другия: -Какво ли правят жените ни сега? Другия отговорил: -Или плетат или се ебат... Първия метнал въдицата, събрал багажа и хукнал да си тръгва и по това време другия го попитал: -Какво правиш? -Събирам багажа и ще тръгна към вкъщи... -Защо? -Защото моята жена не знае да плете...
Семейни 1,934 прегледа
Следващ →

Още вицове

Върви си вълка през гората и по едно време чува шумолене в храстите. Поглежда и какво да види? Заека е@е една мъртва кокошка. - Абе зайо, как може да правиш такива работи в мойта гора бе. Изчезвай веднага и ако те видя още веднъж ще те пребия. След няколко дни вълка си върви пак през гората и по едно време пак чува шумолене в храстите. Поглежда и гледа пак заека е@е този път една умряла сърна. - Леле зайо, аз предупредих ли те бе? - Ама аз ... - Няма аз бе, казах ли ти да не правиш такива неща в мойта гора бе? За последен път те предупреждавам. Следващия път направо ще те убия, няма да се разправям повече с тебе. След няколко дни върви си вълка пак през горта и пак чува шумолене зад един храст. Поглежда и пак заека е@е този път мъртва мечка. Скочил веднага върху него и го хванал за врата, а заека: - Ей сега мърдаше бе, досега мърдаше ... Три блондинки си седели на брега на една река и се чудели как да минат на другия бряг. По едно време при тях дошла Златната рибка и им казала: Здравейте! Аз съм Златната рибка и ще ви изпълня по едно желание! Първата блондинка мислила, мислила и казала: - Искам да съм червенокоса! БУМ! - станала блондинката червенокоса, събрала си дърва, направила си сал и минала. Втората мислила, мислила и казала: - Искам да съм чернокоса! БУМ! - станала блондинката чернокоса, събрала си и тя дърва, направила си лодка и минала. Третата мислила, мислила и казала: - Искам да съм мъж! БУМ! - станала блондинката мъж и минала по моста... Ако съдбата ти затваря вратата, влез през прозореца! Стои мъж дълго пред банкомата, натиска бутоните и бурно се радва. Става опашка вече и се възмущават хората: - Още дълго ли ще сте на банкомата? - Днес ми върви! Четвърти път подред печеля! Той и тя в леглото. Наближава кулминацията. Тя: - о, Боже! Той: - Кво? Бира ли забрави да купиш?!!